CHAGA CELLULAR s hlohom a extraktom z brezových listov, 450 ml

Bunková šťava čaga s hlohom a extraktom z brezových listov

Prispieva k normalizácii kardiovaskulárneho a nervového systému.

Chaga cellular (bunková čaga)   je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej  technológie UTM.

Technológia UTM, vyvinutá spoločnosťou Artlife, vám umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky: aktívne polysacharidové komplexy; deriváty lupánu: betulín, pterín, betulínové kyseliny; triterpény; organické humínové kyseliny.

To poskytuje produktu výrazný  regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým vplyvom na metabolizmus.

V balení ks: 450ml
Veľkosť s balením, mm: 80 * 80 * 190
Zobraziť viac

29,00  / 24,17  bez DPH

Na sklade

CHAGA CELLULAR ( extrakt z buniek čagy) s hlohom a extraktom z brezových listov. 

Chaga (čaga) v tejto jedinečnej kombinácii prispieva k normalizácii práce kardiovaskulárneho a nervového systému, nápoj má antioxidačný a adaptogénny účinok.

Extrakt z čagy má spazmolytické a diuretické vlastnosti, vďaka čomu znižuje arteriálny a venózny tlak a znižuje pulzovú frekvenciu. Extrakt z čagy reguluje hladinu cukru v krvi.

List brezy stimuluje metabolické procesy v tele, čistí krv od toxínov, pôsobí ako diuretikum, používa sa  na srdcový a obličkový edém (vodnatý opuch tkaniva).

Plody hlohu majú vazodilatačný účinok, ťažia z vlastnosti tónovania srdcového svalu a poskytujú dostatočný prísun kyslíka. Znižujú frekvenciu, nastavujú rytmus a zvyšujú silu srdcových kontrakcií. Znížte excitabilitu (dráždivosť)  srdca, zbavte sa únavy, zlepšite koronárny prietok krvi, cerebrálny obeh. Pôsobia upokojujúco, ale bez nástupu ospalosti, znižujú excitabilitu nervového systému, pomáhajú eliminovať nespavosť a normalizujú spánok.

Použitie:

  • ako všeobecné tonikum
  • pri metabolických poruchách.
  • na prevenciu a súčasnú liečbu vysokého krvného tlaku I. a II. Stupňa, hypertenzného typu vegetatívne-vaskulárnej dystónie
  • pri ateroskleróze, angíne pectoris, poruchách srdcového rytmu
  • pri komplexnej liečbe neuróz, depresie, stresu, nespavosti, nepokojného spánku, s ťažkou dennou ospalosťou, úzkosťami, asteno-neurotickými stavmi
  • na prevenciu zhubných nádorov

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc koronavírusu, prečítajte si tu

ULTRAZVUKOVÁ TRANSMEMBRÁNOVÁ TECHNOLÓGIA (UTM) je metóda založená na účinku ultrazvuku na štruktúru rastlinnej bunky, umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej. Hlavný rozdiel medzi chaga šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga je prítomný všetok obsah chaga buniek.
VÝHODY ŠŤAVY Z CHAGA BUNIEK:
• Unikátna technológia UTM vám umožňuje uchovať životne dôležité látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej podobe.
• Komponenty bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo.
• Z jedného balenia je možné pripraviť 4,5 litra hotového nápoja, čo vystačí na mesiac používania.
• Čaga zhromaždená v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.
• Obsah biologicky aktívnych zložiek je vo vstupnej surovine prísne kontrolovaný, čo potvrdzuje akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia.
• Absencia škodlivých látok, ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy, potvrdzuje certifikát kvality bezpečnosti výrobkov.

 

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.