Nakúpte ešte za 70,00  a získate 1 sadu Granday Chaga zdarma!

CHAGA CELLULAR s jedľou a ľubovníkom, 450ml

Šťava z buniek čagy s jedľou a ľubovníkom bodkovaným, 450 ml

Imunitný systém.

Nealkoholický nápoj – koncentrovaná šťava z buniek huby chaga , koncentrovaná štava zo sibírskej jedle a ľubovníka bodkovaného.

Cellular Chaga  je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej technológie UTM .
Technológia UTM vyvinutá spoločnosťou Artlife vám umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky: aktívne polysacharidové komplexy; deriváty lupánu: betulín, pterín, kyseliny betulínové; triterpény; organické humínové kyseliny.

To poskytuje produktu výrazný regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým účinkom na metabolizmus.

Objem: 450 ml

 

Zobraziť viac

29,00  / 24,17  bez DPH

Na sklade

CHAGA CELLULAR (extrakt z buniek čagy) s jedľou a ľubovníkom– výživový doplnok. Imunita.

Kombinácia prospešných vlastností chaga, jedle a ľubovníka bodkovaného poskytuje vysoký imunomodulačný účinok: zvyšuje odolnosť tela pri sezónnych ochoreniach dýchacích ciest, znižuje negatívne účinky technogénnych faktorov, ktoré potláčajú imunitný systém, a bráni rozvoju mnohých chorôb.

Aktívne zložky chaga majú spazmolytické, diuretické, antimikrobiálne a reparačné vlastnosti. Reguluje metabolické procesy, normalizuje činnosť čriev, zvyšuje celkovú odolnosť tela, zmierňuje potenie, má tonizujúci účinok.

Čaga (ryšavec šikmý) je jednou z najznámejších liečivých húb v Rusku. Jej druhé meno je brezová huba, pretože sa najčastejšie vyskytuje na živých brezách a nasáva z nich prospešné látky.

Čaga zozbieraná v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jej bohaté zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy.

Čaga má v oblastiach Sibíri a Uralu dlhú tradíciu, kde ju obyvatelia užívajú denne ako čaj. Má významné postavenie v ruskom liečiteľstve.

Čaga je známa pre svoje očisťujúce vlastnosti. Očisťuje krv, pečeň, napomáha k regenerácii orgánov a žliaz. Patrí do kategórie “bylín prvotriednej kvality”. Tiež je pre telo skvelým antioxidantom a pomocníkom pri boji s onkologickým ochorením.

Účinky čagy:

 • je najsilnejším antioxidantom
 • má vysoký obsah vitamínov a minerálov
 • zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, tlmí bolesť a uvoľňuje kŕče
 • detoxikuje
 • pôsobí mierne močopudne
 • posilňuje imunitu
 • má antibakteriálne, antivírusové a protizápalové účinky
 • znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi
 • chráni pečeňové bunky pred toxickými látkami
 • zlepšuje pamäť
 • má protinádorové účinky

Šťava zo sibírskej jedle má čistiace, protizápalové a regeneračné vlastnosti. Priaznivo pôsobí pri ochoreniach horných dýchacích ciest a uľahčuje vykašliavanie.

Ľubovník bodkovaný má antivírusový, antibakteriálny a protizápalový účinok

Indikácie pre použitie Chaga cellular: 

 • Na zvýšenie odolnosti tela voči infekčným chorobám
 • Pri komplexnej liečbe chorôb horných dýchacích ciest
 • Na prevenciu zhubných nádorov

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc koronavírusu, prečítajte si tu

ULTRAZVUKOVÁ TRANSMEMBRÁNOVÁ TECHNOLÓGIA (UTM) je metóda založená na účinku ultrazvuku na štruktúru rastlinnej bunky, umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej. Hlavný rozdiel medzi chaga šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga je prítomný všetok obsah chaga buniek.
VÝHODY ŠŤAVY Z CHAGA BUNIEK:
• Unikátna technológia UTM vám umožňuje uchovať životne dôležité látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej podobe.
• Komponenty bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo.
• Z jedného balenia je možné pripraviť 4,5 litra hotového nápoja, čo vystačí na mesiac používania.
• Čaga zhromaždená v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.
• Obsah biologicky aktívnych zložiek je vo vstupnej surovine prísne kontrolovaný, čo potvrdzuje akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia.
• Absencia škodlivých látok, ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy, potvrdzuje certifikát kvality bezpečnosti výrobkov.

Obsah aktívnych látok 15 ml (denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 14 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z jedle sibírskej (Abies sibirica) 0,3 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) 0,3 mg Nie je stanovená

 

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.

AKCIA

Pri objednávke nad 70 €, 1 sada zdarma!

Jedna sada obsahuje tri druhy nápoja čagy:
s reiši, kordycepsom a jedľou

Čaga má pozitívny vplyv na imunitu. Pomáha v boji proti škodlivým baktériám a vírusom.