CHAGA CELLULAR s rakytníkom a propolisom, 450ml

SALE

Šťava z celulárnej chagy s rakytníkom a propolisom, 450 ml

Podporuje činnosť gastrointestinálneho traktu.

Nealkoholický nápoj –

Nealkoholický nápoj – koncentrovaná šťava z buniek huby chaga, šťavy z rakytníku a z výťažku propolisu.

Objem: 450 ml

Cellular Chaga  je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej technológie UTM .
Technológia UTM vyvinutá spoločnosťou Artlife vám umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky: aktívne polysacharidové komplexy; deriváty lupánu: betulín, pterín, kyseliny betulínové; triterpény; organické humínové kyseliny.

To poskytuje produktu výrazný regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým účinkom na metabolizmus.

Objem: 450 ml

 

Zobraziť viac

29,00  / 24,17  bez DPH

Na sklade

CHAGA CELLULAR (extrakt z buniek čaga) s rakytníkom a propolisom– výživový doplnok. Tráviaci trakt.

ULTRAZVUKOVÁ TRANSMEMBRÁNOVÁ TECHNOLÓGIA (UTM) je metóda založená na účinku ultrazvuku na štruktúru rastlinnej bunky, umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej. Hlavný rozdiel medzi chaga šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga je prítomný všetok obsah chaga buniek.
VÝHODY ŠŤAVY Z CHAGA BUNIEK:
• Unikátna technológia UTM vám umožňuje uchovať životne dôležité látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej podobe.
• Komponenty bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo.
• Z jedného balenia je možné pripraviť 4,5 litra hotového nápoja, čo vystačí na mesiac používania.
• Čaga zhromaždená v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.
• Obsah biologicky aktívnych zložiek je vo vstupnej surovine prísne kontrolovaný, čo potvrdzuje akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia.
• Absencia škodlivých látok, ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy, potvrdzuje certifikát kvality bezpečnosti výrobkov.

Princíp činnosti šťavy Chaga cellular :
Zložky šťavy chaga v kombinácii s rakytníkovou šťavou a výťažkom z propolisu majú priaznivý vplyv na činnosť gastrointestinálneho traktu, aktivujú procesy prirodzenej regenerácie.

Aktívne zložky chaga majú spazmolytické, diuretické, antimikrobiálne, reparačné vlastnosti, normalizujú činnosť gastrointestinálneho traktu a črevnej mikroflóry, podporujú zotavenie jaziev žalúdočných a dvanástnikových vredov a vykazujú výrazné gastroprotektívne vlastnosti.

Rakytník sa používa na žalúdočné vredy, choroby čriev, nedostatok vitamínov a úplavicu. Plody sa používajú ako multivitamín pre nízku kyslosť, pri zápche a zlom metabolizme. Má hojivé a regeneračné vlastnosti.

Propolis má baktericídny, protiplesňový účinok a má protizápalové, biostimulačné, protinádorové, antioxidačné a analgetické vlastnosti. Je vedecky dokázané, že propolis je aktívny prostriedok, ktorý stimuluje špecifické a nešpecifické faktory imunity. Propolis stimuluje regeneráciu tkanív.

Indikácie pre použitie

  • Ako tonikum na fyzický a emočný stres.
  • Na prevenciu opätovného prepuknutia chorôb zažívacieho traktu a na komplexnú terapiu chorôb zažívacieho traktu
  • Na kožné ochorenia spôsobené rôznymi zápalovými procesmi zažívacieho traktu, pečene, žlčových ciest
  • Na prevenciu zhubných nádorov

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc koronavírusu, prečítajte si tu

Obsah aktívnych látok 15 ml (denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 13,9 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides) 0,9 mg Nie je stanovená
Výťažok z propolisu 0,15 mg Nie je stanovená

 

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.