Dezinfekčný sprej FLUMON proti vírusom, koronavírusom 30 ml

Účinný sprej proti koronavírusu. A-Flumon je čisto prírodný sprej založený na koncentrátoch aktívnych rastlinných štruktúr, mumio altajské, antivírusovej látky mangiferín, extrahovanej z vysokohorských oddenkových odnoží sekernice sibírskej (Hedysarum alpium) a antiseptickej zložky triedy polyguanidínov, ktoré majú synergický účinok na zdroje vírusových, bakteriálnych, hubových infekcií.

Zobraziť viac

8,00  / 6,67  bez DPH

Nie je na sklade

Dezinfekčný sprej FLUMON proti vírusom, koronavírusom

100% prírodný prípravok rastlinného komplexu je určený na vonkajšie použitie, aby sa zabránilo infekčným procesom prenášaným zvonka aj zvútra, tj. Kvapôčkam vo vzduchu. Má účinný neutralizačný účinok:

 • na anaeróbnej a aeróbnej bázi;
 • zdroje vírusovej infekcie: chrípka A a B, akútne respiračné vírusové infekcie spôsobené vírusmi parainfluenzy, adenovírusy, respiračné syncytiálne vírusy, koronavírusy;
 • na zdroje grampozitívnych a gramnegatívnych baktérií (vrátane mycobacterium tuberculosis);
 • na zdroje plesňovej infekcie – plesne, kvasnice, dermatofyty;
 • na pôvodcoch obzvlášť nebezpečných infekcií (sopľavka, mor, ligionelóza);
 • na zdroje infekcie herpetickým vírusom.

Zloženie: voda, extrakt z koreňa sekernice sibírskej, extrakt z brezovej kôry, extrakt z rebríčka obyčajného, mumio, extrakt z propolisu, poly (iminocarbonimidoylimino-1,6-hexándiyl), extrakt z listov čajovníka – tea tree.

Spôsob použitia: aplikujte sprej na ruky aj tvár – rozotrite. Nesplachujte. Aplikujte 1-3 krát denne. Po aplikácii je cítiť lepivosť, ktorá za pár sekúnd prechádza bez stopy. Má predĺžený ochranný účinok po dobu 3 hodín. Pozor na vniknutie priamo do očí.

Prírodný sprej sa môže aplikovať na pokožku tváre a na otvorené časti tela, cez ktoré je možné preniesť infekčné patogény do nosnej dutiny, úst, slizníc oka a tiež na rany s pravdepodobnosťou infekcie vstupujúcej do krvného riečišťa.
Biogénny vzorec spreja je zabudovaný do bunkovej matrice epidermálnych buniek, pri kontakte s infikovanými objektmi neutralizuje zdroje infekcie na rukách a zabraňuje preniknutiu infekcie do slizníc.
Prírodný biogénny vzorec spreja neobsahuje toxíny nebezpečné pre bunkový metabolizmus, konzervačné látky, liečivé, geneticky modifikované látky, nie je návykový, je hypoalergénny.
Je možné používať od 2 rokov, vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nemá teratogénny účinok.
Ak si dieťa olizuje ruky, biogénne prírodné zloženie spreja na ruky je bezpečné, nemá vedľajšie a nebezpečné účinky na sliznicu, tráviaci systém, neobsahuje toxíny ani jedy.

Prírodný mangiferín z extraktu alpského penny Hedysarum alpium (sekernice sibírskej) má preukázanú antivírusovú a antistatickú aktivitu (je antimestatická).

Prírodný vzorec spreja má ďalší regulačný účinok na metabolické procesy epidermálnych buniek, spojivového tkaniva, krvných ciev, prispieva k:

 • hydratácii kože;
 • udržiavaniu prírodných faktorov hydratácie pokožky;
 • normalizácii procesov kolagenogenézy a elastinogenézy;
 • eliminácii hematómov a vaskulárnych sietí;
 • aktivácii regenerácie kožných buniek v prípade rán, popálenín, zranení spôsobených klimatickými, chemickými, liečivými faktormi;
 • odstráneniu dermatóz rôzneho pôvodu.

Výrobca: OOO Sašera – med, Bijsk, Vasiljeva 74, Altajsky kraj, Rusko

Obsah: 30 ml

 

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.