Nakúpte ešte za 41,00  a získate 1 sadu Granday Chaga zdarma!

Glazorol Intensiv, 60 kapsúl.

Glazorol Intensiv, 60 kapsúl.

Unikátna formula pre dobrý zrak, výživu, ochranu a korekciu očí. Glazorol Intensiv je vyvinutý za účelom multifaktoriálnej ochrany a nápravy rôznych porúch v práci orgánu zraku. Správne zvolená kombinácia biologicky aktívnych látok v optimálnych pomeroch určuje všestrannosť zloženia produktu. Glazorol sa odporúča tak počas choroby, ako aj u zdravého človeka ako zdroj potrebných nutraceutík pre plné fungovanie bunkových štruktúr oka. Vzhľadom na rastlinný pôvod zložiek kompozície je tento komplex bezpečný aj pri dlhodobom používaní. Doporučené užívanie na podporu oka je 4 mesiace, v prípade zdravotných problémov je užívanie možné počas celého roku.

V balení, ks: 60 viečok.

Zobraziť viac

22,00  / 18,33  bez DPH

Na sklade

Glazorol Intensiv

Problém očných chorôb v modernej spoločnosti je jedným z najnaliehavejších. Za týmto účelom bol vyvinutý komplex Glazorol Intensive, ktorý pomáha predchádzať ochoreniam očí, znižovať únavu a stres na pozadí vysokého vizuálneho zaťaženia, urýchľovať proces obnovy po chirurgických zákrokoch a vykonávať účinnú korekciu. Všetky zložky receptúry sa navzájom dopĺňajú a zlepšujú ich vzájomné pôsobenie a obal kapsuly rozpustný v tráviacom trakte zaisťuje ich bezpečnosť a cielené dodanie. 

 • Princíp činnosti

  Na ocenenie funkčnosti komplexu je potrebné jasne pochopiť princíp formovania obrazu. Svetlo prechádza cez zrenicu k šošovke, ktorá ho zmenou zakrivenia zameriava na sietnicu v závislosti od vzdialenosti objektu. V sietnici fotoreceptorové bunky (tyčinky a kužele) absorbujú svetlo a premieňajú ho na nervový impulz, ktorý prostredníctvom optického nervu vysiela do mozgu správu a mozog už vytvára skutočný obraz obrazu. Práca orgánu zraku je výsledkom komplexnej interakcie niekoľkých systémov, z ktorých každý má svoje vlastné potreby a Glazorol Intensive zaisťuje ich efektívne a úplné uspokojenie: posilňuje cievy, zvyšuje prívod krvi a trofizmus bunkových štruktúr, znižuje únavu zrakového nervu, zvyšuje pružnosť šošovky a zrakovú ostrosť, zmierňuje škodlivé účinky voľných radikálov, chráni oči pred nepriaznivými účinkami svetla.

  Aktívne zložky

  Zeaxantín a luteín sú rastlinné pigmenty, ktoré patria do skupiny karotenoidov. Majú silnú antioxidačnú aktivitu a musia byť neustále zásobované potravinami alebo očnými komplexmi, pretože nie sú syntetizované v tele. Ostrosť centrálneho videnia závisí od koncentrácie týchto zlúčenín v makule sietnice. Keď svetlo v obzvlášť spektrálnej časti spektra prechádza cez zrenicu a zasahuje sietnicu, spustí sa kaskáda redoxných reakcií s tvorbou voľných radikálov. Rastlinné pigmenty v podstate fungujú ako optické filtre, ktoré majú schopnosť selektívne absorbovať viac ako 70% agresívneho slnečného žiarenia, čím znižujú deštruktívny účinok aktívneho kyslíka na membrány bunkových štruktúr, čím chránia zrak.

  Astaxantín je silný antioxidant, ktorý vďaka jedinečnej štruktúre molekuly dokáže preniknúť cez membránu buniek oka a chrániť ju zvonka aj zvnútra. Zabraňuje zápalovým procesom, zlepšuje prietok kapilárnej krvi a pružnosť šošovky.

  Antokyaníny z čučoriedok (rastlinné pigmenty) obnovujú narušenú mikrocirkuláciu a zvyšujú rýchlosť regenerácie svetlocitlivého pigmentu sietnice – rodopsínu, ktorý sa nachádza v membránach buniek – tyčiniek zodpovedných za videnie za súmraku. Pod vplyvom svetla rodopsín mení svoju štruktúru tak, aby prenášal nervové vzrušenie do mozgu, a potom sa vracia do pôvodnej formy.

  Beta-karotén je provitamín A, ktorý hrá dôležitú úlohu pri zabezpečovaní plného fungovania tela v každom veku. Má výraznú antioxidačnú aktivitu, je zodpovedný za ostrosť zraku, najmä za súmraku, podporuje rast a obnovu tkanív, podieľa sa na regulácii imunitného systému, pomáha znižovať riziko vzniku rakoviny.

  Hesperidín, extrakt z ginka dvojlaločného zlepšuje krvný obeh a posilňuje kapiláry sietnice, čo prispieva k adaptácii na dlhotrvajúci vizuálny stres.

  Superoxiddismutáza, jeden z hlavných enzýmov intracelulárnej protiradikálnej obrany, neutralizuje voľné radikály a chráni bunkové membrány pred zničením.

  Zinok * sa zúčastňuje takmer všetkých životne dôležitých procesov: je súčasťou hormónov, enzýmov a vitamínov, zinok používajú všetky naše bunky, vrátane membrán sietnicových tyčinkových buniek, ktoré sú zodpovedné za videnie za súmraku. Aktivuje vizuálne funkcie pri nedostatku svetla, podporuje štruktúru zrakového nervu.

  Selén * zaisťuje optimálnu cirkuláciu krvi do oka a chráni štruktúru očí pri dlhodobom namáhaní.

  Vitamíny, aminokyseliny poskytujú výživu pre bunky zrakového orgánu. S ich nedostatkom sa oči stávajú náchylnejšie na stres, zvyšujú sa negatívne účinky slnečného žiarenia, riziko vzniku očných chorôb a degeneratívne zmeny v štruktúrach oka.

  * Chemické formy stopových prvkov (oxid zinočnatý, pikolinát chrómu a selenopyrán) zaisťujú stabilitu, ľahkú stráviteľnosť a bezpečnosť príjmu. 

  Indikácie pre použitie

  • Prevencia očných chorôb.
  • Ako súčasť komplexnej terapie očných chorôb.
  • Urýchliť rehabilitáciu po operácii očí.
  • S cieľom znížiť prejav syndrómu vizuálnej únavy (pri čítaní, práci za počítačom, vedení vozidla atď.).
  • Zlepšenie funkčného stavu kardiovaskulárneho a centrálneho nervového systému.
  • Prevencia degeneratívnych zmien v štruktúrach oka súvisiacich s vekom.
  • Výživa bunkových štruktúr.
  • Ochrana pred voľnými radikálmi a ultrafialovým žiarením.

   

  Výhody

   

  • Integrovaný prístup – Glazorol poskytuje multifaktoriálnu podporu a ochranu orgánu zraku vďaka rôznym zložkám kompozície a správne zvoleným dávkam biologicky aktívnych látok.
  • Univerzálnosť vzorca – je možné ho použiť ako samostatne, tak aj pri komplexnej liečbe liekmi v rôznych štádiách narušenia fungovania zrakového orgánu.
  • Vyjadrená účinnosť – všetky zložky kompozície sa navzájom dopĺňajú a zlepšujú svoju činnosť.
  • Vysoká biologická dostupnosť – obal kapsuly poskytuje stabilitu komponentov a cielené dodávanie.

   

   

Obsah aktívnych látok 2 kapsule Odporúčaná denná dávka (%)
L-taurín 120 mg Nie je stanovená
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 90 mg 112,5 %
Kyselina L-glutámová 70 mg Nie je stanovená
L-glycín 34 mg Nie je stanovená
L-cysteín 34 mg Nie je stanovená
Hesperidín 30 mg Nie je stanovená
Dyhidrát kvercetínu 21 mg Nie je stanovená
Superoxiddismutáza (SOD) 20 mg Nie je stanovená
L-glutatión 18 mg Nie je stanovená
Niacín (kyselina nikotínová) 14 mg 87,5 %
Zinok (oxid zinočnatý) 8,4 mg 84 %
Vitamín E (tokoferyl acetát) 7,5 mg 62,5 %
Výťažok z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus) 7,5 mg Nie je stanovená
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) 5 mg 83,3 %
Výťažok z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 4,8 mg Nie je stanovená
Luteín 2,5 mg Nie je stanovená
Betakarotén 2,5 mg Nie je stanovená
Vitamín B2 (riboflavín) 2 mg 142,9 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 2 mg 142,9 %
Vitamín B1 (tiamínmononitrát) 1,05 mg 95,5 %
Zeaxantín 0,5 mg Nie je stanovená
Astaxantín 0,5 mg Nie je stanovená
Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová) 0,28 mg 140 %
Selén 0,03 mg 54,5 %
Chróm (pikolinát chromitý) 0,025 mg 62,5 %
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 0,002 mg 80 %

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula – 2 x denne s jedlom. Kapsule užívajte po dobu 1 mesiaca. Kapsule prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.

AKCIA

Pri objednávke nad 70 €, 1 sada zdarma!

Jedna sada obsahuje tri druhy nápoja čagy:
s reiši, kordycepsom a jedľou

Čaga má pozitívny vplyv na imunitu. Pomáha v boji proti škodlivým baktériám a vírusom.