Hepar Formula, tab 90.

SALE
SALE

Hepar Formula, tab 90.

zlepšenie funkcie pečene

Prípravok „Hepar formula“ pomáha zlepšovať stavu funkcií pečene a žlčových ciest, a to aj pri akútnych a chronických zápalových procesoch.

Klinicky preukázaná účinnosť.

V balení ks: 90 tab.

Hmotnosť balenia, g: 65

Veľkosť s balením, mm: 50 * 50 * 90

Zobraziť viac

19,00  / 15,83  bez DPH

Na sklade

HEPAR FORMULA

  • Podporuje činnosť pečene a žlčových ciest
  • Normalizuje detoxikačné procesy
  • Môže byť použitý ako súčasť antiparazitárnych programov
  • Pri chronických ochoreniach žlčníka, dyskinéze žlčových ciest
  • Pri toxickom poškodením pečene (profesionálne, liečivé, alkoholické)

Slanobyľ pahorková je prírodný hepatoprotektor, má spazmolytický, choleretický (podporujúci tvorbu a vylučovanie žlče v pečeni), protizápalový účinok.
Silymarín (extrakt z ostropestreca mariánskeho)  je schopný nielen chrániť pečeň pred poškodením, ale aj ju regenerovať, čo prispieva k tvorbe nových, zdravých pečeňových buniek. Podporuje vylučovanie toxínov z tela.
Artičoka, benedikt lekárksky a kurkuma zvyšujú priaznivé účinky silymarínu.
Cholín, inozitol, lecitín  posilňujú membrány pečeňových buniek, zabraňujú tukovej infiltrácii pečene a zabraňujú rozvoju cirhózy.
L-metionín  zvyšuje syntézu cholínu, lecitínu a iných fosfolipidov, pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a znižovať ukladanie tuku v pečeni.
Vitamín B6 reguluje priebeh enzymatických reakcií a zlepšuje energetický metabolizmus.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 tableta – 3 x denne s jedlom. Tablety prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

90

Hmotnosť balenia

65 g

Veľkosť s balením

50x50x90 mm

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.