Írska krémová káva s kolagénom a vitamínmi

Írska krémová káva, krabica 200 g.

Obohatená o kolagén a vitamíny

,,Írska krémová káva” s kolagénom je vyrobená z vysoko kvalitnej prírodnej kávy. 
Vďaka kolagénu a vitamínom B pomáha káva Irish Cream zlepšiť stav pokožky, vlasov a nechtov, ako aj posilniť pohybový aparát pri zachovaní tradičnej chuti a arómy.

1 dávka nápoja obsahuje 1 000 mg kolagénového hydrolyzátu. Komplex antioxidantov (dihydrokvercetín, vitamíny C a E) pomáha zvyšovať úroveň ochrany pokožky pred negatívnymi vplyvmi prostredia a poškodením voľnými radikálmi.

V balení, ks: 10 vrecúšok, 20 gr.
Zobraziť viac

12,00  / 10,00  bez DPH

Na sklade

Írska krémová káva s kolagénom a vitamínmi 

Kolagén udržuje krásu a mladistvosť pokožky, obnovuje jej pevnosť a pružnosť, zlepšuje stav vlasov a nechtov a tiež pomáha posilňovať kĺby a väzy (prevencia artrózy, osteochondrózy).
Dihydrokvercetín je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý funguje na úrovni bunkových membrán. Synergické pôsobenie dihydrokvercetínu, vitamínov C a E zvyšuje úroveň ochrany kolagénových a elastínových vlákien pred škodlivými účinkami UV lúčov a bojuje proti fotostarnutiu pokožky.
Vitamíny skupiny B: B1, B3, B5, B6- sú potrebné na udržanie energetického metabolizmu, efektívnosti rastu a reprodukcie buniek. Vitamíny B1, B3 hrajú dôležitú úlohu v metabolizme sacharidov, bielkovín a tukov. B5, B6 – „antistresové vitamíny“ zodpovedné za dobrú náladu, chuť do jedla a zdravý spánok.
Vitamín C zvyšuje všeobecnú odolnosť tela, zlepšuje regeneráciu tkanív a posilňuje steny ciev.
Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý chráni lipidy v pokožke pred škodlivými účinkami ultrafialového žiarenia a životného prostredia. Vitamín E sa nazýva „ženský“ vitamín, pretože jeho hodnota je veľká pre zdravie ženského reprodukčného systému.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí – 1 vrecúško (20 g) denne. Obsah vrecúška vysypte a rozpustite  180 – 200 ml teplej vody, premiešajte a vypite teplé. Obsah vrecúška môžete zamiešať aj do horúceho mlieka. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsah aktívnych látok 1 vrecúško (20 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Hydrolyzovaný kolagén (bovinný) 1000 mg Nie je stanovená
Výťažok z kvetov natržníkovca krovitého (Dasiphora fruticosa) 100 mg Nie je stanovená
Kofeín 60 mg Nie je stanovená
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 12 mg 15 %
Dihydrokvercetín 2,8 mg Nie je stanovená
Niacín (nikotínamid) 2,7 mg 16,9 %
Vitamín E (tokoferyl-acetát) 1,5 mg 12,5 %
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) 0,9 mg 15 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 0,3 mg 21,4 %
Vitamín B1 (tiamínmononitrát) 0,21 mg 19 %

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.