Káva ,,Coffe of businnes 3 in 1“ , 10 vrecúšok po 20 g

SALE

Káva ,,Coffe of businnes 3 in 1“ , 10 vrecúšok po 20 g

Obohatené o extrakt z gotu kola a vitamínmi

Káva Business 3v1 pomáha obnoviť energetické zdroje tela. Extrakt z Gotu Kola zabraňuje hypoxii, podporuje správnu funkciu mozgu, zvyšuje duševnú výkonnosť, aktivuje pamäť, zmierňuje bolesti hlavy. Rastlinná smotana a glukóza zjemňujú vlastnosti kofeínu, takže túto kávu je možné konzumovať   aj popoludní.

V balení, ks: 10 vreciek po 20 g

Hmotnosť balenia, g: 230

Veľkosť s balením, mm: 115 * 80 * 120

Zobraziť viac

9,00  / 7,50  bez DPH

Na sklade

Katalógové číslo: 894 Kategórie: , , , , Aktívne zložky: ,

Kofeín získaný pitím kávy stimuluje činnosť centrálneho nervového systému a zlepšuje činnosť mozgu. Pitie 1 – 2 šálok denne vám môže pomôcť naladiť sa na prácu a zlepšiť náladu.
Extrakt z Gotu Kola aktivuje pamäť, zvyšuje schopnosť učenia sa, obsahuje sadu triterpénov, ktoré sú antioxidanty, zvyšuje energiu tela, upokojuje nervový systém.
Glukóza je obzvlášť dôležitá pre obnovenie mentálneho výkonu, myslenia a procesov zapamätávania.
Vitamín C zvyšuje všeobecnú odolnosť tela, zúčastňuje sa na oxidačno-redoxných procesoch v bunkách a zlepšuje regeneráciu tkanív.
Vitamíny skupiny B poskytujú podporu počas pracovného dňa: zabezpečujú  ochranu emočnej nestability, neutralizujú prejavy „manažérskeho syndrómu“ (stav neustáleho psychického stresu).

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Nasypte obsah vrecúška (20 g) do pohára, pridajte horúcu vodu, dobre premiešajte a vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsah aktívnych látok 1 vrecúško 20 g (denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 10,5 mg 13 %
Vitamín B3 (niacín) 3 mg 19 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 0,3 mg 21,4 %
Vitamín B1 (tiamínmononitrát) 0,25 mg 22,7 %
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 0,45 mg 18 %

Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Hmotnosť balenia

230 g

Počet kusov v balení

10 vrecúšok

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.