NEUROKOMFORT, 60 kapsúl

SALE
SALE

Neurokomfort, 60 ks

podpora nervového systému

Komplex s L-teanínom na podporu nervového systému v období emocionálneho vypätia. Pôsobí mierne relaxačne a pomáha vyrovnať sa s úzkosťou.

V balení, ks: 60 kapsúl

Zobraziť viac

33,00  / 27,50  bez DPH

Nie je na sklade

  • Pozitívne ovplyvňuje nervový systém, zmierňuje nervozitu a úzkosť
  • Zlepšuje kvalitu spánku
  • Môže byť použitý pri PMS (predmenštruačnom syndróme)
  • Podpora pri vysokej námahe a stresoch

Griffonia  je zdrojom prírodnej aminokyseliny 5-hydroxytryptofánu (5-HTP), z ktorej sa v tele syntetizuje serotonín.  Zlepšuje náladu, pamäť, zmierňuje prejavy bolesti hlavy spôsobené nervovým napätím.
Mučenka  opletavá má relaxačný účinok, zmierňuje stres a úzkosť. Používa sa pri nervozite, miernej nespavosti, pri vegetatívnych poruchách v období klimaktéria.
Ľubovník bodkovaný  pomáha eliminovať poruchy výkonu, „manažérsky syndróm“. Je to prírodné antidepresívum.
L-theanín  je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina nachádzajúca sa v nefermentovaných čajových lístkoch. Podporuje relaxáciu, koncentráciu a kognitívne funkcie.
Glycín – aminokyselina, inhibičný neuroprenášač v CNS. Zlepšuje metabolické procesy v mozgu. Uľahčuje proces zaspávania. Zvyšuje duševnú výkonnosť.
Vitamín B6 sa  podieľa na syntéze serotonínu, zlepšuje energetický metabolizmus v tele a pomáha udržiavať zdravé fungovanie nervového systému a mozgu.
Vitamín C  chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula – 1-2 x denne s jedlom. Kapsule užívajte po dobu 1 mesiaca. Kapsule prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.