NovOmegin, 60 kapsúl

SALE

NovOmegin, 60 tab.

zdroj Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín, selénu a dihydrokvercetínu

Prínosy Omega-3 pre zdravie:

  • Pre srdce. PUFA znižujú hladinu cholesterolu v krvi a zabraňujú rozvoju aterosklerózy. Znižujú tiež krvný tlak a podporujú zriedenie krvi, zabraňujú tvorbe krvných zrazenín a chránia srdcový sval.
  • Pre mozog. PUFA majú pozitívny vplyv na funkciu mozgu a zlepšujú duševnú výkonnosť. Tieto mastné kyseliny normalizujú metabolizmus tukov v tele, zlepšujú pamäť, zrak a ďalšie funkcie nervového systému.
  • So zápalom. PUFA znižujú príznaky zápalu ako sú opuchy, hyperémie a tiež zmierňujú bolesť.
  • Na kĺby. Prispieva k prevencii chorôb pohybového aparátu, ako sú reumatoidné choroby, ischias a ostechondróza.
  • Pre imunitu . Pravidelné užívanie PUFA pomáha zlepšovať vstrebávanie a zvyšovať aktivitu ďalších vitamínov: A, E, vitamíny skupiny B atď.

V balení, ks: 60

Hmotnosť balenia, g: 130

Veľkosť balenia, mm:  60 * 60 * 110

Vyvážený komplex polynenasýtených mastných kyselín (PUFA) a látok s vysokou antioxidačnou aktivitou. Poskytuje podporu kardiovaskulárnym, imunitným, nervovým systémom organizmu. Zvyšuje výkonnosť.

Zobraziť viac

27,00  / 22,50  bez DPH

Nie je na sklade

Novomegin:

  • Kompenzuje nedostatok PUFA pri nevyváženej strave
  • Normalizuje metabolizmus tukov
  • Má fyziologicky priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém, možno ho použiť ako súčasť komplexnej prevencie aterosklerózy.
  • Zlepšuje stav pokožky
  • Zvyšuje odolnosť organizmu voči vysokej fyzickej námahe a škodlivým výrobným faktorom

Aktívne zložky v komplexe Novomegin:

Esenciálne Omega-3 a O-mega-6 mastné kyseliny rastlinného (ľanového) a živočíšneho (rybieho) oleja sú stavebným materiálom bunkových membrán, podieľajú sa na odstraňovaní škodlivých produktov metabolizmu cholesterolu z tela, znižujú riziko aterosklerotického poškodenia ciev, zvyšujú účinnosť antioxidačných systémov, prispievajú k obnove buniek a tkanív v prípade poškodenia, zvyšujú odolnosť proti zápalovým procesom.

Omega z ľanového oleja a rybieho oleja zo sleďov a lososov z chladných morí (vyrobené na Islande).

Dihydrokvercetín (bioflavonoid sibírskeho smrekovca, z kôry Larix sibirica Ledeb  ) zvyšuje pevnosť a elasticitu krvných ciev, znižuje priepustnosť cievnej steny, obnovuje  mikrocirkuláciu.

Vitamín E, kyselina lipoová, selén  (v organickej forme selexénu)  majú vysokú antioxidačnú aktivitu, zabraňujú oxidácii PUFA, chránia bunky tela pred škodlivými environmentálnymi faktormi a aktivujú regeneráciu poškodených buniek

Obsah aktívnych látok 1  kapsula Odporúčaná denná dávka (%)
Omega 3 mastné kyseliny (eikozapentaénová kyselina dokozahexaénová kyselina DHA, kyselina alfa linolénová) 350 mg Nie je stanovená
Kyselina lipoová 9 mg Nie je stanovená
Dihydrokvercetin – z kôry sibírskeho smrekovca 7,5 mg Nie je stanovená
Vitamín E (tokoferyl acetát) 3 mg 25 %
Selén 0,04 mg 72,7 %

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula – 1 krát denne po dobu jedného mesiaca. kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny počas jedenia. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Hmotnosť balenia

130 g

Veľkosť s balením

60x60x110

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.