Komplexný program detoxikácie

27. januára 2022 0 komentárov

Komplexný program detoxikácie od sibírskej firmy Artlife je program výživy, ktorý nám pomáha  

  • vylúčiť toxíny z čriev i obličiek,
  • zbaviť sa parazitov,
  • normalizovať svoj črevný mikrobióm,
  • očistiť hlavné cievy,
  • naladiť prácu nervovej sústavy a celého organizmu

Prvá etapa , 15 dní – očista žalúdočno-črevného traktu a posilňovanie imunity

Fitosorbovit – 2 kapsuly 2x denne, ráno hodinu pred jedlom, večer pred spaním (60 kapsúl)

FITOSORBOVIT

Greenstar – 1 kapsula 3 x denne s jedlom (90 kapsúl )

GREENSTAR

Artemizin-M – 2 kapsuly 3 x denne s jedlom ( 90 kapsúl )

ARTEMIZIN – M

Cholegon – 2 kapsuly 3 x denne s jedlom ( 90 kapsúl )

CHOLEGON

Druhá etapa, 15-30 dní – očistenie pečene, ciev, obnovenie mikrobiálnej flóry a metabolických procesov

Panbiolakt – 1 kapsula 2 x denne s jedlom (60 kapsúl )

PANBIOLAKT

Hepar formula (alebo Oleopren Gepa) – 1 kapsula 3 x denne s jedlom (90 ks)

HEPAR FORMULA

Lecitín – 1 lyžica 1 x denne s jedlom (90 kapsúl )

LECITÍN

Komplex enzýmov Biokaskad – 1 kapsula 3 x denne s jedlom (180ks)

KOMPLEX ENZÝMOV BIOKASKAD

„Fitosorbovit“ je enterosorbent na báze špeciálne upraveného, ​​nízkoesterifikovaného a vysoko kvalitného citrusového pektínu. Vďaka zvýšenej sorpčnej schopnosti je schopný v malých dávkach aktívne viazať a pevne zadržiavať vo svojej štruktúre exogénne a endogénne toxíny, soli ťažkých kovov a rádionuklidy. Obohatené o rôzne druhy nestráviteľnej vlákniny (mikrokryštalická celulóza), komplex mliečnych baktérií, extrakt zo suchej repy, šípky, kvety tansy. Zlepšuje prácu žlčového systému.

GreenStar, 90 tabliet – unikátny komplex založený na morských riasach.
Má všeobecný posilňujúci účinok, zvyšuje odolnosť organizmu voči námahe a stresu, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a pomáha zlepšovať stav pokožky. Klinicky preukázaná účinnosť

ARTEMIZIN M, 90ks – kombinácia rastlinných extraktov so silným antiparazitickým účinkom. Antiparazitický komplex na prevenciu vývoja a súčasnú liečbu helmintických invázií a protozoálnych infekcií, ako aj mnohých ďalších chorôb spôsobených parazitickými infekciami. Zloženie “Artemizin-M” zahŕňa rastlinné zložky s antihelmintickými vlastnosťami Komplex má kombinovaný účinok na parazity, hlavne paralyzujúci. Zložky komplexu pôsobia na zrelé aj stredné štádiá viac ako stovky druhov helmintov, parazitov a prvokokov.

Cholegon je komplex rastlinných extraktov široko používaných v bylinnej a tradičnej medicíne, ktoré majú choleretické, protizápalové, antispastické a antiparazitárne účinky. Vďaka svojim základným zložkám: extrakt z rebríčka, listy mäty, výťažok z koreňa valeriány, výťažku z kvetov slamihy piesočnej, extraktu z topoľa osikového, pomáha eliminovať stagnáciu v žlčových cestách pečene a pankreasu, má priamy antiparazitárny účinok na opisthorchis, podporuje vylučovanie parazitov a ich vajíčok z tela.

V čistiacich programoch musia byť použité sorbenty  – napr. FITOSORBOVIT, Sorbioitik alebo Sorbiogel ! Používajú sa na vyplavovanie toxínov počas procesu čistenia. Parazity zomierajú a začínajú sa rozkladať, aby nedochádzalo k intoxikácii (otrava toxínmi). Sorbenty čistia organizmus!

 

Pridať komentár

Your email address will not be published.