Proteínový koktail na ráno, 300 g.

Vitamínový proteínový koktail na ráno

je produkt s vysokým obsahom bielkovín obsahujúci dobre vstrebateľný sójový proteín, vyvážený v zložení aminokyselín. Pomáha telu a pohodlne redukovať telesnú hmotnosť, pretože pri konzumácii sa dostaví plnohodnotný pocit sýtosti a chuť na sladké jedlá sa zníži.

V balení, ks: 300 g
Hmotnosť balenia, g: 370
Veľkosť s balením, mm: 100 * 100 * 130
Zobraziť viac

15,00  / 12,50  bez DPH

Na sklade

Katalógové číslo: 490 Kategórie: , , , , Aktívne zložky:

Proteínový koktail na ráno, dopoludnie…

Glukóza  vstupuje do krvi okamžite a dodáva bunkám rýchlu energiu.

Cereálie  sú zdrojom „pomalých“ sacharidov, a teda dlhodobej energie. Postupné odbúravanie pomalých sacharidov nevedie na rozdiel od „rýchlych“ sacharidov k zvýšeniu hladiny cukru v krvi.

Kukuričné ​​vločky a pšeničné otruby plus  citrusové vlákno a  fibrulín, dodajú telu pocit sýtosti. Sú ideálnym „balastom“ pre žalúdok: žalúdok sa plní a vysiela signály plnosti do mozgu. Okrem toho má vláknina spolu s extraktom zo skorocelu silný detoxikačný účinok, ktorý pomáha odstraňovať toxíny z tela. Vláknina obohatená pôsobením prebiotickej laktulózy normalizuje motorickú aktivitu gastrointestinálneho traktu a udržuje normálnu črevnú mikroflóru.

Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom  kompenzujú potrebu tela v mastných kyselinách, podieľajú sa na vytváraní „efektu sýtosti“ a zároveň sa na rozdiel od iných lipidov neukladajú vo forme nadbytočného tuku v tkanive.

Rozpustná vláknina NUTRIÓZA majú výnimočné výživové vlastnosti. Má nielen pozitívny vplyv na prácu gastrointestinálneho traktu, ale tiež znižuje obsah kalórií v produkte a spôsobuje postupné uvoľňovanie energie.

Skorocel  má protizápalový a obklopujúci účinok, obsahuje užitočný hlien, ktorý podporuje regeneráciu sliznice gastrointestinálneho traktu.

Laktulóza  obnovuje činnosť normálnej mikroflóry, čím podporuje trávenie v čreve, zaisťuje vstrebávanie mnohých výživných látok (vitamíny, stopové prvky), stimuluje črevnú pohyblivosť.

L-taurín  pomáha zlepšovať energetický metabolizmus v tele, využitie tukov v energetickom cykle a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Železo sa podieľa na oxidačno-redukčných procesoch, je súčasťou mnohých enzýmov a bielkovín.

Vitamíny (C, A, B3, B2, B6, B1, B9, B12)  pomáhajú posilňovať imunitný systém, udržiavať rovnováhu nervového systému a pôsobia ako katalyzátory metabolických procesov

Proteínový koktail na ráno : 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Odporúčané dávkovanie: 20 g (2 polievkové lyžice) prášku – 2 x denne s jedlom. Uvedenú dávku rozpustite v pohári v trochu teplej vody alebo mlieka, rozmiešajte dôkladne do homogénnej konzistencie a za stáleho miešania pridajte zvyšných 80-100 ml tekutiny. Na vytvorenie hustej peny môžete využiť trepačku alebo mixér. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení balenia spotrebujte do mesiaca.

Obsah aktívnych látok Denná dávka (40 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Kyselina L – glutámová 1 300 mg Nie je stanovená
L – Izoleucín 350 mg Nie je stanovená
L – metionín + L – cysteín 160 mg Nie je stanovená
L – valín 370 mg Nie je stanovená
L – tryptofán 230 mg Nie je stanovená
L – fenylalanín + L – tyrozín 560 mg Nie je stanovená
L – treonín 320 mg Nie je stanovená
L – leucín 590 mg Nie je stanovená
L – lyzín 450 mg Nie je stanovená
L – arginín 450 mg Nie je stanovená
L – prolín 370 mg Nie je stanovená
L – histidín 160 mg Nie je stanovená
L – glicín 270 mg Nie je stanovená
Kyselina L – asparágová 770 mg Nie je stanovená
L – alanín 290 mg Nie je stanovená
L – serín 350 mg Nie je stanovená
Taurín 120 mg Nie je stanovená
Inulín 900 mg Nie je stanovená
Vitamín A (retinyl-acetát) 0,3 mg 37,5 %
Vitamín B1 (tiamínmononitrát) 0,45 mg 40,9 %
Vitamín B2 (riboflavín) 0,54 mg 38,6 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 0,6 mg 42,9 %
Niacín (nikotínamid) 6 mg 37,5 %
Kyselina listová 0,06 mg 30 %
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 0,3 µg 12 %
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 21 mg 26,3 %
Železo (pyrofosforečnan železitý) 4 mg 28,6 %

Krajina pôvodu: Rusko

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.