Proteínový koktail na večer, 300 g.

Vitamínový proteínový koktail na večer (po 6-tej)

Účinný produkt pre tých, ktorí kontrolujú váhu alebo aj tých, ktorí majú prísne diéty. 

Obsahuje dôležité bielkoviny, vitamíny a prebiotiká na zvýšenie účinnosti nízkokalorickej stravy a cvičenia na udržanie optimálnej hmotnosti.

V balení, ks: 300 g
Hmotnosť balenia, g: 370
Veľkosť s balením, mm: 100 * 100 * 130
Zobraziť viac

15,00  / 12,50  bez DPH

Na sklade

Katalógové číslo: 491 Kategórie: , , , , Aktívne zložky:

Proteínový koktail na večer obsahuje: 

Bifidobaktérie urýchľujú trávenie bielkovín, sacharidov, tukov, ničia hrubú rastlinnú vlákninu, stimulujú črevnú pohyblivosť, podieľajú sa na syntéze a vstrebávaní vitamínov a podporujú syntézu esenciálnych aminokyselín.
Sójový proteín pomáha telu pohodlne znižovať telesnú hmotnosť podporou svalovej hmoty vytláčajúcej tuk. Pri konzumácii sójových bielkovín sa dostaví plnohodnotný pocit sýtosti a chuť na sladké jedlá klesá.
Nerozpustná vláknina (vláknina z ryžových a ovsených vločiek, repná vláknina) urýchľuje pohyb potravy gastrointestinálnym traktom, stimuluje črevnú pohyblivosť a prispieva k normalizácii stolice.
Rozpustná vláknina v potrave(arabská guma, gumy, repné pektíny) majú výrazný sorpčný účinok, zlepšujú mikroflóru gastrointestinálneho traktu a optimalizujú procesy trávenia a vstrebávania potravy. Rozpustná vláknina NUTRIOSE má mimoriadnu výživovú hodnotu. Majú nielen pozitívny vplyv na prácu gastrointestinálneho traktu, ale tiež znižujú obsah kalórií v produkte a spôsobujú postupné uvoľňovanie energie.
Izomaltulóza je funkčný sacharid, má prírodnú sladkú chuť, nespôsobuje výraznú inzulínovú a glykemickú reakciu, poskytuje telu dlhodobý prísun energie a je neškodný pre zuby.
Citrusové vlákno je ideálna balastná látka, zlepšuje črevnú pohyblivosť, podporuje pocit sýtosti.
Bromelaín je silný katalyzátor metabolizmu bielkovín a tukov, zabraňuje hromadeniu nadbytočného tukového tkaniva, inhibuje infiltráciu tukovej pečene.
Papaín – hlavný enzým exotického ovocia papáje, má enzymatický účinok na konzumované jedlo, uľahčuje asimiláciu bielkovín v kyslom prostredí žalúdka.
Silymarín (extrakt z ostropestreca mariánskeho) má hepatoprotektívny, detoxikačný účinok, podporuje regeneráciu pečeňových buniek.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Odporúčané dávkovanie: 20 g (2 polievkové lyžice) prášku – 2 x denne s jedlom. Uvedenú dávku rozpustite v pohári v trochu teplej vody alebo mlieka, rozmiešajte dôkladne do homogénnej konzistencie a za stáleho miešania pridajte zvyšných 80-100 ml tekutiny. Na vytvorenie hustej peny môžete využiť trepačku alebo mixér. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsah aktívnych látok Denná dávka (40 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Kyselina L – glutámová 1 000 mg Nie je stanovená
L – Izoleucín 300 mg Nie je stanovená
L – metionín + L – cysteín 100 mg Nie je stanovená
L – valín 300 mg Nie je stanovená
L – tryptofán 100 mg Nie je stanovená
L – fenylalanín + L – tyrozín 400 mg Nie je stanovená
L – treonín 300 mg Nie je stanovená
L – leucín 500 mg Nie je stanovená
L – lyzín 400 mg Nie je stanovená
L – arginín 400 mg Nie je stanovená
L – prolín 300 mg Nie je stanovená
L – histidín 100 mg Nie je stanovená
L – glicín 200 mg Nie je stanovená
Kyselina L – asparágová 600 mg Nie je stanovená
L – alanín 200 mg Nie je stanovená
L – serín 300 mg Nie je stanovená
Bormelaín 152 mg Nie je stanovená
Baktérie mliečneho kvasenia – bifidobaktérie 1 x 105 CFU / g Nie je stanovená
Silibinín 8,4 mg Nie je stanovená
Papaín 10 mg Nie je stanovená

 

Krajina pôvodu: Rusko

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.