Nakúpte ešte za 41,00  a získate 1 sadu Granday Chaga zdarma!

SORBIOTIK, 250 ml

Sorbiotik  – bojuje s toxínmi a obnovuje črevnú mikroekológiu.

Unikátny inovatívny sorbent na báze fulvokyselín, prebiotík a metabiotík novej generácie.
Má výrazný detoxikačný účinok, zlepšuje funkčnú činnosť gastrointestinálneho traktu, pomáha udržiavať rovnováhu a druhovú rozmanitosť prospešných probiotických baktérií.

Poskytuje široké spektrum účinkov typických pre sorbenty, prebiotiká, metabiotiká – viac v popise.

V balení, ks: 250 g.

Hmotnosť balenia, g: 450

Veľkosť s balením, mm: 65 * 65 * 160

Zobraziť viac

16,00  / 13,33  bez DPH

Na sklade

SORBIOTIK

Poskytuje široké spektrum účinkov typických pre sorbenty, prebiotiká, metabiotiká:

  • aktivuje procesy odstraňovania endo- a exotoxínov z tela
  • potláča rast choroboplodných baktérií, vírusov a plesní
  • poskytuje podmienky pre rast črevnej bifidoflóry
  • reguluje črevnú funkčnosť
  • obsahuje produkty biotechnológií novej generácie:
  • baktérie používané na výrobu metafiltrátov sa pestujú v hypoalergénnych médiách a sú bezpečné pre spotrebiteľov s intoleranciou laktózy a mliečnych bielkovín.

SORBČNÝ KOMPLEX

Kyseliny fulvinové  v patentovanej kombinácii Endofulvin sú považované za jeden z najlepších prírodných detoxikátorov. Ich selektivita im umožňuje viazať a odstraňovať z tela mimoriadne škodlivé zlúčeniny (endotoxíny, soli ťažkých kovov, rádionuklidy, produkty rozpadu).

Tým, že fulvové kyseliny prijímajú značné množstvo toxínov, uľahčujú funkciu pečene. Fulvové kyseliny sú tiež selektívnym prebiotikom , stimulujú rast bifidogénnej flóry a normalizujú črevnú pohyblivosť.

Oxid kremičitý, chitosan viažu a odstraňujú z tela alergény a toxické látky organickej a anorganickej povahy, rádionuklidy a ťažké kovy, endotoxíny.

Regulátory črevnej biocenózy (črevnej mikroflóry )

Postbiotický metafiltrát “Subtizim” má baktericídny a bakteriostatický účinok na patogénne, podmienečne patogénne mikroorganizmy a plesne, ničí betaglukány bunkovej steny Candida albicans.

Kyselina mliečna reguluje kyslosť a vytvára optimálne podmienky pre tvorbu biofilmu (bio obalu)  prístennej vrstvy čreva a zároveň zastavuje patogénnu a podmienečne patogénnu mikroflóru.

Metafiltrates (baktérie Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus, Propionibacterium freudenreichii, liečivé huby Hericium coralloides) regulujú kvalitatívne a kvantitatívne zloženie biofilmov; doplniť nedostatok enzýmov, organických kyselín, triglyceridov s krátkym reťazcom, aminokyselín potrebných pre prísun energie z buniek epitelu a normálnu črevnú biocenózu.

Prebiotické zložky (laktulóza, kombinovaná vláknina “Florácia”) a bakteriálne rastové faktory (kyselina para-aminobenzoová, vitamíny B3, B5, B2, cysteín) stimulujú reprodukciu probiotických črevných baktérií a zachovávajú ich druhovú rozmanitosť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 5,5 g tekutiny (1 čajová lyžica) – 3 x denne s jedlom. Zamiešať do akejkoľvek tekutiny (30-50 ml) okrem mlieka. Produkt užívajte po dobu 1 mesiaca. Pred použitím pretrepať balenie. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Veľkosť s balením

65x65x160

Hmotnosť balenia

450 g

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.

AKCIA

Pri objednávke nad 70 €, 1 sada zdarma!

Jedna sada obsahuje tri druhy nápoja čagy:
s reiši, kordycepsom a jedľou

Čaga má pozitívny vplyv na imunitu. Pomáha v boji proti škodlivým baktériám a vírusom.