SOROKOTRAVNIK, 800 g

SOROKOTRAVNIK, 800 g. – lyžica zdravia na každý deň

Viac ako 40 liečivých bylín a rastlín, ktoré sa po celé storočia používajú v ľudovom liečiteľstve, je súčasťou tohto jedinečného komplexu.  “Sorokotravnik” poskytuje silnú podporu organizmu a prevenciu rôznych chorôb. Produkt má príjemnú chuť a arómu a konzistencia pasty (džemu)  podporuje maximálnu absorpciu a zachovanie užitočných vlastností.

Balené, ks: 800 g
Hmotnosť balenia, g: 876
Veľkosť balenia, mm: 100*100*130
Zobraziť viac

35,00  / 29,17  bez DPH

Nie je na sklade

SOROKOTRAVNIK, 800 g. – lyžica zdravia na každý deň

„Sorokotravnik“ je denná doporučená „lyžica zdravia“. Podporuje hojenie všetkých systémov tela a zaisťuje vysoký výkon a odolnosť voči infekčným chorobám. Produkt pomáha prispôsobiť sa nepriaznivým podmienkam prostredia, zvládnuť vysoký psychický a fyzický stres.

“Sorokotravnik” pomáha normalizovať funkcie imunitného, ​​kardiovaskulárneho, nervového, endokrinného, ​​tráviaceho, dýchacieho, lymfatického, senzorického, močového, reprodukčného systému a pohybového aparátu. Moderné technológie extrakcie (extrakcia biologicky aktívnych látok z rastlinných materiálov) poskytujú jedinečné pôsobenie produktu a jeho vysokú účinnosť. Zloženie je vyberané podľa všetkých princípov bylinnej medicíny tak, aby dlhodobo pôsobilo účinne regulačne a ochranne na všetky systémy tela (s vylúčením možnosti zvyknúť si na jednotlivé zložky zmesi).

Obsah aktívnych látok Denná dávka (20 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Zmes rastlinných výťažkov [výťažok z plodov ruže šípovej (Rosa canina), výťažok z plodov hlohu obyčajného (Crataegus laevigata), výťažok z koreňa lopúcha väčšieho (Arctium lappa), výťažok z listov žihľavy dvojdomej (Urtica dioica), výťažok z kvetov vratiča obyčajného (Tanacetum vulgare), výťažok z listov ostružiny malinovej (Rubus idaeus), výťažok z listov pamajoránu obyčajného (Origanum vulgare), výťažok z listov brezy previsnutej (Betula pendula), výťažok z kvetov ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum), výťažok z koreňa ibišu lekárskeho (Althaea officinalis), výťažok z kvetov a listov echinacei purpurovej (Echinacea purpurea), výťažok z listov srdcovníka obyčajného (Leonurus cardiaca), výťažok z kvetov rumančeka kamilkového (Matricaria chamomilla), výťažok z plodov brusnice obyčajnej (Vaccinium vitis-idaea), výťažok zo semien fenikla obyčajného (Foeniculum vulgare), výťažok zo semien bedrovníka anízového (Pimpinella anisum), výťažok z koreňa sladkého drievka (Glycyrrhiza glabra), výťažok z kvetov a listov rebríčka obyčajného (Achillea millefolium), výťažok z kvetov slamihe piesočnej (Helichrysum arenarium), výťažok z listov prasličky roľnej (Equisetum arvense), výťažok z podzemkov valeriány lekárskej (Valeriana officinalis), výťažok z listov medvedice lekárskej (Arctostaphylos uva-ursi), výťažok z podzemku bergénie tučnolistej (Bergenia crassifolia)] 240 mg Nie je stanovená
Kurkuma 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z koreňa všehoja ázijského (Panax ginseng) 40 mg Nie je stanovená
Mleté klinčeky 38 mg Nie je stanovená
Mletý kardamón 19,6 mg Nie je stanovená
Výťažok z listov čajovníka čínskeho (Camellia sinensis) 16,4 mg Nie je stanovená
Výťažok z plodov paulínie nápojovej (Paullinia cupana) 15,2 mg Nie je stanovená
Hesperidín 14 mg Nie je stanovená
Výťažok z kôre vŕby bielej (Salix alba) 13,3  mg Nie je stanovená
Výťažok z damiány (Turnera diffusa) 13,3 mg Nie je stanovená
Výťažok z huby žezlovke čínskej (Ophiocordyceps sinensis) 13,3 mg Nie je stanovená
Výťažok z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 13,3 mg Nie je stanovená
Výťažok z prerastlíka (Bupleurum) 7,8 mg Nie je stanovená
Silymarín 6,3 mg Nie je stanovená
Výťažok zo sasurei (Saussurea salicifolia) 3,9 mg Nie je stanovená

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 1 čajovú lyžičku (10 g) 2x denne s jedlom, zapiť vodou, čajom, mliekom. Trvanie užívania je 1 mesiac.
Odporúča sa ako biologicky aktívny doplnok stravy, zdroj arbutínu, flavonoidov (hesperidín, rutín), trieslovín.
Individuálna neznášanlivosť na zložky produktu, počas tehotenstva a dojčenia.
Pred použitím by ste sa mali poradiť so svojím lekárom.
Nie je liek.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Hmotnosť balenia

250g

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.