Obrovská sila sibírskej prírody

Sibír svojou nádherou očarila Pavla. Jeho rozprávanie je vždy pútavé a láska k tomuto kraju navždy vrytá do jeho srdca. Prešiel ju celú s priateľmi na džípoch,  keď spolu zdolávali prekážky z Myjavy až po Omjakon. Keď rozpráva o živote na Sibiri, oči sa mu rozžiaria a jeho pútavé príbehy nás vovedú do sveta obrovského prírodného bohatstva, divokých zvierat, múdrosti šamanov, láskavosti obyčajných ľudí…

Z obrovskej sily sibírskej prírody čerpá aj výrobca výživových doplnkov Artlife.  Výroba je v meste Tomsk, v modernom závode, ktorý navštívil aj so svojimi priateľmi z Moskvy. Svojej rodine a priateľom priviezol na odporučenie lekárov doplnky na vyskúšanie a keď videl prvé  výsledky, vždy na svojej ceste viezol batožinu plnú doplnkov. A tu začal príbeh našej firmy, keď sa rozhodol tieto doplnky oficiálne dovážať na Slovensko, pretože môžu pomôcť nám všetkým.

Prečo si vybrať nás

V našom e-shope nájdete predovšetkým doplnky výrobcu Artlife. Časom rozšírime našu ponuku i o ďalšie sibírske produkty, ale všetko chce svoj čas.

Výžive a doplnkom sa dnes venuje veľa firiem a vybrať si nie je ľahké. My sa snažíme vybrať produkty nielen ruských firiem, ale všetkých tých, ktorých produkty sú založené predovšetkým na prírodnej báze a máme s nimi osobne dobré skúsenosti.

Veríme, že si nájdete v našej ponuke to najlepšie pre Vás a podporíme Vaše zdravie, krásu a vitalitu…

Registrujte sa u nás a získate zľavu 5% pri nákupe nad 50,- EUR. 

S úctou,

Jana Stančíková, obchodná manažérka Sibirvital s.r.o.

Pavol Ferianec, konateľ firmy Sibirvital s.r.o.

customer

Výhody pre registrovaných

book

Cenné informácie v blogu

credit-card

Bezpečná platba

cargo-box

Doprava zdarma nad 69 €