ATEROSTEROL, 90 kapsúl

SALE
SALE

ATEROSTEROL , 90 kapsúl.

komplex rastlinných sterolov

Rastlinné steroly sú účinné, bezpečné a je dokázané, že znižujú hladinu celkového cholesterolu a sú účinné pri kontrole  lipidov(tukov) v krvi a celkového zdravia srdca.

V balení, ks: 90 kapsúl

Hmotnosť balenia, g: 170

Veľkosť balenia, mm: 60 * 60 * 100

Zobraziť viac

49,00  / 40,83  bez DPH

Na sklade

Aterosterol, 90 kapsúl.

  • Pomáha udržiavať zdravú hladinu cholesterolu v krvi
  • Môže byť použitý ako súčasť komplexnej terapie aterosklerózy, hypertenzie, metabolických porúch
  • Chráni cievy pred zmenami súvisiacimi s vekom

Fytosteroly  (patentovaná kombinácia spoločnosti Vegapure) sú účinnou, bezpečnou a osvedčenou prísadou pri znižovaní celkového cholesterolu a LDL cholesterolu v krvi, účinnou pri kontrole lipidov v krvi a celkového zdravia srdca a ciev *.
Vedecké dôkazy ukazujú, že konzumácia fytosterolov je obzvlášť prospešná pre ľudí s vysokou hladinou cholesterolu v krvi a rizikom srdcových chorôb.
Kyselina olejová (PUFA omega-9) zvyšuje citlivosť tkanív na inzulín, zabraňuje hromadeniu cholesterolu, zlepšuje štruktúru stien krvných ciev.
Vitamín E (alfa-tokoferol), ktorý je potrebný na absorpciu PUFA, zamedzuje procesu oxidácie lipoproteínov voľnými radikálmi, čo znižuje riziko ich hromadenia v krvi a v cievnej stene.
Beta-karotén má antioxidačný účinok, zabraňuje rozvoju zápalových reakcií.

* ako doplnok stravy, zdravého životného štýlu, liekov.

Obsah aktívnych látok 1 kapsula Odporúčaná denná dávka (%)
Nerafinovaný olivový olej (obsahuje omega 9 mastné kyseliny) 385 mg Nie je stanovená
Vegapur (obsahuje rastlinné steroly) 310 mg Nie je stanovená
Vitamín E (tokoferylacetát) 2,25 mg 18,8 %
Betakarotén 1 mg Nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula denne na obed alebo večer s jedlom. Kapsule užívajte po dobu 1 mesiaca. Tabletu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

 

Hmotnosť balenia

170 g

Počet kusov v balení

90

Veľkosť s balením

60 x 60 x100 mm

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.