Mladomaston, 60 kapsúl

Mladomaston, 60 kapsúl

podpora zdravia žien

„Mladomaston“ je  zdrojom indol-3-karbinolu, antioxidantov a fytoestrogénov na podporu reprodukčného zdravia žien.

 

 

Na čo iné je ešte indol-3-karbinol užitočný pre zdravie  v našom blogu

V balení, ks: 60 viečok.

Hmotnosť balenia, g: 65

Veľkosť balenia, mm: 55 * 55 * 95

Zobraziť viac

45,00  / 37,50  bez DPH

Na sklade

  • Podpora zdravia prsníkov
  • Zlepšenie pohody pri PMS a klimaktériu
  • Antioxidačné pôsobenie

Indol-3 karbinol  pomáha neutralizovať voľné radikály v organizme a pomáha odvádzať toxíny z tela. Štúdie preukázali, že užívanie indol-3-karbinolu pomáha udržiavať zdravé prsia a ďalšie reprodukčné orgány.
Extrakt zo zeleného čaju  obsahuje bioaktívne látky, ako sú polyfenoly a katechíny (flavonoidy) , známe pre svoje pôsobenie proti voľným radikálom.
Sójové izoflavonoidy (rastlinné hormóny zo sóje) uľahčujú menopauzu znížením frekvencie a závažnosti návalov horúčavy a nočného potenia. Majú v tele podobný účinok ako estrogén ale bez vedľajších účinkov
Extrakt z vitexu  zmierňuje príznaky  klimakterických ťažkostiach a predmenštruačného syndrómu.
Resveratrol je polyfenol, ktorý sa nachádza v šupkách červeného hrozna. Výskum ukázal, že resveratrol je prospešný pre zdravie kardiovaskulárneho systému a je dobre známy pre svoje antioxidačné a omladzujúce účinky na bunky.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 kapsula – 2 x denne s jedlom. Kapsule užívajte po dobu 3 mesiacov. Kapsule prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nedoporučuje sa užívať s čajom alebo kávou.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Hmotnosť balenia

65 g

Veľkosť s balením

55x55x95

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.