OLEOPREN GENEZ, 60 kapsúl

SALE
SALE

OLEOPREN GENEZ  má posilňujúci účinok, zlepšuje procesy regenerácie a zotavenia.

Jedinečné zloženie Oleopren Genez : výžťažky z jedle sibírskej (polyprenoly) , mumia (shilajit) ,  huby chaga (čaga),  včelej materskej kašičky, schizadry a všehojovca (sibírsky ženšen).

Polyprenoly – 100% prírodné látky izolované z jedle sibírskej, ktoré sú uvedené na zozname základných výživových zložiek. Podporujú organizmus na bunkovej úrovni, pomáhajú rýchlej regenerácii orgánov a tkanív, majú imunomodulačný a antioxidačný účinok.

Účinnosť je klinicky dokázaná. 

Viac o polyprenoloch si môžete prečítať v našom blogu.

V balení, ks: 60

Hmotnosť balenia, g: 85

Veľkosť balenia, mm:  65 * 65 * 105

Zobraziť viac

41,00  / 34,17  bez DPH

Na sklade

Oleopren Genez

  • Má systémový účinok: posilňujúci, adaptogénny, povzbudzujúci
  • Posilňuje prirodzenú antioxidačnú obranyschopnosť tela
  • Zlepšuje regeneračné procesy po zlomeninách
  • Vhodný ako súčasť programov pre prieduškovo-pľúcny systém
  • Zvyšuje odolnosť voči vysokej fyzickej námahe

Polyprenoly (provitamínový koncentrát z ihličia jedle sibírskej)  hrajú dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a ochrane bunkových membrán. Biomolekuly polyprenolov obnovujú bunkovú štruktúru (membrány, receptory, mitochondrie) a medzibunkové kontakty, aktivujú a urýchľujú proces regenerácie buniek. Prvýkrát bol do zloženia bioaktívneho komplexu pridaný čistý 95% koncentrát polyprenolov (špeciálne látky získané náročnou viacstupňovou technológiou extrakcie z jedle).

MUMIO (Shilajit) aktivuje regeneračné procesy, má imunomodulačné a protizápalové účinky.
Materská kašička 
zvyšuje odolnosť tela voči infekciám.
Extrakt z čagy
 má posilňujúci účinok, zvyšuje ochranu buniek pred voľnými radikálmi.
Výťažky z všehojovca štetinatého (,,sibírsky ženšen“) a schizandry čínskej majú povzbudzujúci účinok, podporujú zvládanie stresu, zlepšujú metabolizmus, imunitu, pomáhajú telu prispôsobiť sa nepriaznivým faktorom prostredia.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: 1 – 2 kapsule – 1 krát denne po dobu jedného mesiaca, v prípade potreby je možné túto dobu predĺžiť. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny počas jedenia. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Hmotnosť balenia

85 g

Veľkosť s balením

65x65x105

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.