OLEOPREN GEPA, 60 kapsúl

SALE
SALE
SALE
SALE

OLEOPREN GEPA, 60 kapsúl

aktívna obnova buniek pečene

OLEOPREN GEPA je jedinečný komplex s polyprenolmi na podporu pečene.
Polyprenoly  sú 100% prírodné látky izolované z jedle sibírskej, ktoré sú uvedené na zozname základných výživových zložiek. Podporou tela na bunkovej úrovni pomáhajú polyprenoly rýchlej regenerácii orgánov a tkanív, majú imunomodulačný a antioxidačný účinok.

Klinicky preukázaná účinnosť

V balení, ks: 60

Hmotnosť balenia, g: 85

Veľkosť balenia, mm:  65 * 65 * 105

Viac v našom  blogu.

 

Zobraziť viac

41,00  / 34,17  bez DPH

Na sklade

  • Pre dennú podporu, obnovu a ochranu pečene
  • V rámci komplexnej liečby ochorení pečene a tráviaceho ústrojenstva
  • Pomáha odstraňovať toxíny z tela (po požití alkoholu, mastných a vyprážaných jedál), zmierňuje pocit ťažkosti po prejedaní
  • Posilňuje prirodzenú antioxidačnú obranu tela

Polyprenoly jedle sibírskej pomáhajú doplniť deficit dolicholov pri chronických zápalových a degeneratívnych ochoreniach, normalizujú funkcie hepatobiliárneho systému, ktorý je zodpovedný za odstránenie produktov metabolizmu z tela. Dolicholy obnovujú pečeňové bunky po toxických vplyvoch. Polyprenoly (provitamínový koncentrát z ihličia jedle sibírskej)  hrajú dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a ochrane bunkových membrán. Biomolekuly polyprenolov obnovujú bunkovú štruktúru (membrány, receptory, mitochondrie) a medzibunkové kontakty, aktivujú a urýchľujú proces regenerácie buniek. Prvýkrát bol do zloženia bioaktívneho komplexu pridaný čistý 95% koncentrát polyprenolov (špeciálne látky získané náročnou viacstupňovou technológiou extrakcie z jedle).
Silymarín (výťažok z ostropestreca mariánskeho) , vitamín E a fosfolipidy sú nevyhnutné pre priaznivé účinky na pečeň a žlčový systém, chránia pečeňové bunky pred zničením a toxickými účinkami.
Fosfolipidy pomáhajú zlepšovať štruktúru bunkových membrán a zlepšujú biochemické parametre funkcie pečene.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: 1 – 2 kapsule – 1 krát denne po dobu jedného mesiaca, v prípade potreby je možné túto dobu predĺžiť. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny počas jedenia. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Hmotnosť balenia

85 g

Veľkosť s balením

65x65x105

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.