MEMORI RAJS, 90 ks

SALE
SALE
SALE

MEMORI RAJS,  90 ks

aktívna práca mozgu

“Memori rajs” pomáha zlepšovať metabolické procesy v mozgu, zvyšovať pozornosť, pamäť, znižovať poruchy v emocionálno-vôľovej sfére.

Klinicky preukázaná účinnosť

V balení ks: 90 tab.

Hmotnosť balenia, g: 65

Veľkosť s balením, mm: 50 * 50 * 90

Zobraziť viac

29,00  / 24,17  bez DPH

Na sklade

  • Stimuluje mozgovú činnosť, pomáha zvyšovať pozornosť, pamäť, znižovať poruchy v emočno-vôľovej sfére
  • Spomaľuje procesy súvisiace s vekom ako oslabenie kognitívnych funkcií, zraku, sluchu
  • Má fyziologicky priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém

Výťažok z plodov pupočníka ázijského (Gotu kola)  , ženšen a guarana majú na telo tonizujúci účinok, Gotukola patrí medzi najvýznamnejšie rastliny s blahodárnymi účinkami na svete. Jej pozitíivne účinky na nervovú sústavu poznali už pred stáročiami himalájski jogíni, ktorí odvar z listov popíjali pred meditáciou.
Kyselina L-glutámová a stopové prvky (vápnik a horčík) sa podieľajú na regulácii, tvorbe nervového impulzu  a dodávaní energiu nervovým bunkám.
Kyselina gama-amino maslová a srdcovník obyčajný chránia nervové tkanivo pred nadmerným rozrušením, ktoré narúša intenzívnu prácu mozgu.
Rastlinné zložky (extrakt z ginko biloba, plody pagaštanu konského a hlohu) slúžia na reguláciu mikrocirkulácie a na prevenciu stagnácie v tepnách a žilách mozgu a zabezpečujú ochranu pred vysokým krvným tlakom.
Inozitol, vitamíny skupiny B, enzýmy a aminokyseliny stabilizuje výmenu energie a zabezpečujú regulujáciu molekulárnych procesov, ktoré sú základom pamäti a pozornosti.

Guarana – znižuje únavu, udržuje pozornosť, odporúča sa pri veľkom nervovom vypätí.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 tableta – 2 x denne s jedlom. Tablety užívajte po dobu 2-3 týždňov. Tablety prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

90

Hmotnosť balenia

65 g

Veľkosť s balením

50x50x90 mm, 55x55x95

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.