CHAGA CELLULAR, bunková šťava čaga s hlohom a extraktom z brezových listov, 450 ml.

CHAGA CELLULAR s hlohom a extraktom z brezových listov – kardiovaskulárny a nervový systém

Nealkoholický nápoj – koncentrovaná šťava z buniek huby čaga, extraktu brezy a hlohu

 

Balené, ks: 450 ml
Hmotnosť balenia, g: 720
Veľkosť balenia, mm: 80*80*190
Zobraziť viac

39,00  / 32,50  bez DPH

Na sklade

Chaga Cellular je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej  technológie UTM. Technológia UTM vyvinutá spoločnosťou Artlife  umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky: aktívne polysacharidové komplexy; deriváty lupánu: betulín, pterín, kyseliny betulínové; triterpény; organické humínové kyseliny. To poskytuje produktu výrazný  regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým účinkom na metabolizmus.

Ultrazvuková transmembránová technológia (UTM) –  je metóda založená na ultrazvuku umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej. Hlavný rozdiel medzi chaga cellular šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga cellular je prítomný všetok obsah chaga buniek ! Zložky bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo. Čaga zo sibírskej tajgy obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jej bohaté zloženie je dané drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.

Účinné látky:

Extrakt z čagy má spazmolytické a diuretické vlastnosti, vďaka čomu znižuje arteriálny a venózny tlak a znižuje pulzovú frekvenciu. Extrakt z čagy reguluje hladinu cukru v krvi.

 List brezy stimuluje metabolické procesy v tele, čistí krv od toxínov, pôsobí ako diuretikum, používa sa  na srdcový a obličkový edém (vodnatý opuch tkaniva).

 Plody hlohu majú vazodilatačný účinok, ťažia z vlastnosti tónovania srdcového svalu a poskytujú dostatočný prísun kyslíka. Znižujú frekvenciu, nastavujú rytmus a zvyšujú silu srdcových kontrakcií. Znížte excitabilitu (dráždivosť)  srdca, zbavte sa únavy, zlepšite koronárny prietok krvi, cerebrálny obeh. Pôsobia upokojujúco, ale bez nástupu ospalosti, znižujú excitabilitu nervového systému, pomáhajú eliminovať nespavosť a normalizujú spánok.

Výhody:

  • Prispieva k normalizácii práce kardiovaskulárneho a nervového systému,
  • Má antioxidačný a adaptogénny účinok.

 Použitie:

  • Ako všeobecné tonikum
  • Pri metabolických poruchách
  • Na prevenciu a súčasnú liečbu hypertenzie I. a II. stupňa, hypertenzného typu vegetatívne-vaskulárnej dystónie
  • Pri ateroskleróze, angíne pectoris, poruchách srdcového rytmu
  • Pri komplexnej liečbe neuróz, depresie, stresu, nespavosti, nepokojného spánku, s ťažkou dennou ospalosťou, úzkosťami, asteno-neurotickými stavmi
  • Na prevenciu zhubných nádorov
Obsah aktívnych látok 15 ml (denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 13,2 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z listov brezy previsnutej (Betula pendula) 0,9 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná štava z plodov hlohu obyčajného (Crataegus laevigata) 0,9 mg Nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie: Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), koncentrovaná šťava z listov brezy previsnutej (Betula pendula), koncentrovaná štava z plodov hlohu obyčajného (Crataegus laevigata), konzervačná látka (sorban draselný).

 

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.

Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

 

čaga, kardiovaskulárny systém, nervový systém, šťava, betulín, metabolizmus, zhubné nádory

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.