Granday Chaga Proactive, koncentrát čaga, sada 3 druhov

SALE

Granday Chaga Proactive, sada 3 druhov

Koncentrát na výrobu nápoja na báze chaga (čítaj čaga), pripravte si spolu až 135 šálok lahodného nápoja na zvýšenie imunity !

GRANDAY CHAGA proactive obsahuje komplex najsilnejších prírodných imunomodulátorov na svete, adaptogénov a antioxidantov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a vzájomne podporujú. Účinnosť programu zaisťuje najmä kombinovaný účinok liečivých húb – čaga, reiši a kordyceps. Špeciálna technológia výroby vo forme „kompaktného extraktu“ s maximálnou koncentráciou účinných látok umožňuje získať plnohodnotný lahodný nápoj.

Obsah balenia: 3 dózy po 45 tabliet, spolu 135 šálok výživného nápoja.

(stlačenú tabletu jednoducho zalejete 80-stupňovou vodou a nápoj je hotový)

 

Zobraziť viac

53,00  / 44,17  bez DPH

Na sklade

Komplexný program pre každý deň  Granday chaga (čaga)  proactive  obsahuje tri jedinečné komplexy: imunokorekcia, energetická podpora a antioxidačná ochrana tela.

Čaga (ryšavec šikmý) je jednou z najznámejších liečivých húb v Rusku. Jej druhé meno je brezová huba, pretože sa najčastejšie vyskytuje na živých brezách a nasáva z nich prospešné látky.

Čaga zozbieraná v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jej najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy.

Čaga má v oblastiach Sibíri a Uralu dlhú tradíciu, kde ju obyvatelia užívajú denne ako čaj. Má významné postavenie v ruskom liečiteľstve.

Čaga je známa pre svoje očisťujúce vlastnosti. Očisťuje krv, pečeň, napomáha k regenerácii orgánov a žliaz. Patrí do kategórie “bylín prvotriednej kvality”. Tiež je pre telo skvelým antioxidantom a pomocníkom pri boji s onkologickým ochorením. 

Účinky čagy: 

 • je najsilnejším antioxidantom
 • má vysoký obsah vitamínov a minerálov
 • zlepšuje činnosť tráviaceho traktu, tlmí bolesť a uvoľňuje kŕče
 • detoxikuje
 • pôsobí mierne močopudne
 • posilňuje imunitu
 • má antibakteriálne, antivírusové a protizápalové účinky
 • znižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi
 • chráni pečeňové bunky pred toxickými látkami
 • zlepšuje pamäť
 • má protinádorové účinky
 • “ČAGA s hubou kordyceps a tymiánom.” 

Receptúra ​​„trojnásobnej ochrany imunity“ s predĺženým účinkom.

Aktívne zložky nápoja účinne bojujú proti zápalovým procesom, zabraňujú rozvoju vírusových a iných infekcií. Unikátny komplex má silné imunokorekčné a posilňujúce účinky.

Kordyceps (huba tradičnej čínskej medicíny) – prírodné antibiotikum. Zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, dodáva energiu, zvyšuje výdrž, znižuje únavu. Vykazuje antivírusové a antibakteriálne účinky, napríklad aj proti zlatému stafylokokovi. Posilňuje dýchaciu sústavu a zvyšuje výkonnosť pľúc. Pomáha vyrovnávať metabolizmus cukru v krvi. Zvyšuje potenciu u mužov.

Dúška tymiánová pomáha pri zápaloch tráviaceho traktu, harmonizuje črevnú mikroflóru, pôsobí proti plynatosti, uľavuje pri hnačkách, odstraňuje črevné a iné parazity v tele. Má protizápalové účinky, takže pomáha proti baktériám a plesniam, lieči takmer všetky typy zápalov. Pomáha eliminovať nepríjemný zápach z úst a posilňuje ďasná. Taktiež má mierne močopudný účinok, pomáha pri infekciách močových ciest a močového mechúra a pôsobí proti zadržiavaniu tekutín v tele.

 • “ČAGA s hubou reiši a zázvorom.”

Receptúra mladosti a dlhovekosti. 

Aktívne zložky sú silným prírodným stimulantom, ktorý spúšťa proces regenerácie buniek. Ich vzájomné pôsobenie poskytuje silné protinádorové, protizápalové, antibakteriálne, antialergické a antioxidačné účinky. Zlepšujú metabolizmus, zabraňujú predčasnému starnutiu tela.

Reiši – prezývaná aj „kráľovská huba“ je jednou z najužívanejších húb. V tradičnej čínskej medicíne sa využíva po tisícročia pre svoje vitalizujúce účinky. Podporuje a posilňuje imunitný systém. Má silnú antibakteriálnu a antivírusovú aktivitu, pomáha telu bojovať so stresom, znižuje bolesť a pocit podráždenia. Reiši sa taktiež používa pri diabete, vysokom krvnom tlaku, vysokom cholesterole, Alzheimerovej chorobe a iných neurodegeneratívnych ochoreniach.  Účinná je pri alergiách, astme, zlepšuje funkciu pečene. Pomáha predchádzať rakovine.

Zázvor (ďumbier lekársky)  sa považuje za jednu z najzdravších rastlín na svete. Znižuje zápal v tele, zbavuje bolesti hrdla a kašľa. Zlepšuje trávenie, pomáha pri zápche a plynatosti, uľavuje od ranných nevoľností a odstraňuje pálenie záhy. Prečisťuje krv, pomáha predchádzať rakovine, tlmí bolesť hlavy a tiež zmierňuje menštruačné bolesti.

 • “ČAGA s jedľou a listami broskyne.”

Receptúra antioxidačnej ochrany.

Aktívne zložky sú silným prírodným antioxidantom. Majú antimikrobiálny a hojivý účinok. Posilňujú cievy.

Jedľa sibírska má čistiace, protizápalové a regeneračné vlastnosti. Priaznivo pôsobí pri ochoreniach horných dýchacích ciest a uľahčuje vykašliavanie.

Listy broskyne majú výraznú antioxidačnú aktivitu, eliminujú voľné radikály v tele a zvyšujú imunitu.  Spomaľujú proces starnutia, bojujú proti vírusom a baktériám, zlepšujú fungovanie tráviaceho traktu a odstraňujú tráviace ťažkosti. Listy broskyne obsahujú vo veľkom množstve flavonoidy.  Extrakt z broskyňových listov sa využíva v ruskej ľudovej medicíne najmä pri nádorovom ochorení .

Prečítajte si viac o prospešných vlastnostiach chaga v našom článku.

Ako chaga pomáha potlačiť množenie častíc korona vírusu, prečítajte si tu

 

GRANDAY CHAGA – koncentrát na výrobu nápoja na báze huby chaga ,  obsahuje tieto tri druhy na ráno, obed a večer : 

 1. Koncentrát Granday Chaga s Cordyceps – výživový doplnok. Užívať ráno. Imunita.  45 tabliet,

Zloženie:

Aktívne látky: (prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok zo žezlovky čínskej (Cordyceps sinensis), výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris)]

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 750 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok zo žezlovky čínskej (Cordyceps sinensis) 25 mg Nie je stanovená
Výťažok z dúšky tymiánovej (Thymus vulgaris) 25 mg Nie je stanovená

 

 1. Koncentrát Granday Chaga s Reishi – výživový doplnok. Užívať cez obed.

45 tabliet

Hmotnosť obsahu: 45 g

Zloženie:

Aktívne látky: (prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale), výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 735 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z koreňa ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z lesklokôrovky obyčajnej – huba reishi (Ganoderma lucidum) 25 mg Nie je stanovená

 

 1. Koncentrát Granday Chaga s extraktom broskyne a jedle – výživový doplnok. Užívať večer. Antioxidant

45 tabliet

Hmotnosť obsahu: 45 g

Zloženie:

Aktívne látky: [prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus), výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica), výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica)].

 

Obsah aktívnych látok 1 tableta Odporúčaná denná dávka (%)
Prášok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 756 mg Nie je stanovená
Výťažok z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 200 mg Nie je stanovená
Výťažok z listov broskyne obyčajnej (Prunus persica) 40 mg Nie je stanovená
Výťažok z jedle sibírskej (Abies sibirica) 4 mg Nie je stanovená

 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa piť tri šálky denne: ráno, popoludní a večer.

tabletu zalejte 80-stupňovou vodou (200 ml) a nechajte lúhovať 5-7 minút. Usadeninu po vypití môžete vyliať.

Dĺžka užívania: 1 balenie GRANDAY CHAGA je určené na 1,5mesiaca pitia. Produkt užívajte po dobu 3-5 mesiacov a ak je to potrebné cyklus zopakujte po 7-10 dňovej prestávke. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.