GreenStar, 90 tabliet

SALE
SALE

GreenStar, 90 tabliet

komplex založený na morských riasach

Unikátny komplex založený na morských riasach.
Má všeobecný posilňujúci účinok, zvyšuje odolnosť organizmu voči námahe a stresu, zlepšuje činnosť tráviaceho traktu a pomáha zlepšovať stav pokožky.

Klinicky preukázaná účinnosť

V balení, ks: 90 viečok.

Hmotnosť balenia, g: 80

Veľkosť  balenia, mm: 55 * 55 * 95

Zobraziť viac

39,00  / 32,50  bez DPH

Na sklade

  • Kompenzuje nedostatok jódu pri nevyváženej strave.
  • Zlepšuje činnosť gastrointestinálneho traktu
  • Znižuje toxické zaťaženie ľudského organizmu.
  • Pomáha posilňovať imunitný systém, zvyšovať odolnosť voči akútnym a chronickým chorobám.
  • Zlepšuje stav a kvalitu života pri nepriaznivých podmienkach vonkajšieho prostredia.
  • Zvyšuje odolnosť tela voči vysokej fyzickej aktivite, stresu.
  • Zlepšuje stav pokožky.

Spirulina pozitívne ovplyvňuje črevnú mikroflóru, zlepšuje funkcie gastrointestinálneho traktu,  peristaltiku čriev a normalizuje všeobecné metabolické procesy v organizme.
Chlorela je bohatá na chlorofyl, ktorý má podobnú štruktúru ako ľudský hemoglobín a je účinným prírodným dezinfekčným, antiseptickým a regeneračným účinkom.                                                                                                                                        Morská riasa Laminaria predstavuje unikátny komplex viacerých životne dôležitých minerálov. Je vhodná pri zníženej funkcii štítnej žľazy i pri nepravidelnom menštruačnom krvácaní.                                                                                                                        Jablčný pektín a vláknina zlepšujú tráviaci trakt.
Lactobacily a acidobaktérie podporujú plnohodnotné zažívanie a trávenie potravy.
Echinacea, šípky, zelený čaj z výhonkov čučoriedky, zelený čaj, superoxiddismutáza a vitamín E vykazujú antioxidačnú aktivitu a zvyšujú imunitu.
Extrakt z listov ginka dvojlaločného má priaznivý vplyv na krvný obeh.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1-2 kapsule – 2 x denne s jedlom. Kapsule užívajte po dobu 3 mesiacov. Kapsule prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

90

Hmotnosť balenia

80 g

Veľkosť s balením

55x55x95

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.