Lecitín, 300 g.

SALE
SALE

Lecitín, 300 g.

komplex základných fosfolipidov

Lecitín od Artlife je 100% prírodná fosfolipidová frakcia sóje bez GMO. Užívanie lecitínu je vynikajúci spôsob, ako zvýšiť príjem polynenasýtených tukov bez zvýšenia príjmu nasýtených tukov a cholesterolu.

Prečítajte si o zdravotných výhodách lecitínu v našom blogu.

Balenie : 300 gr.

Zobraziť viac

45,00  / 37,50  bez DPH

Na sklade

  • Pomáha udržiavať aktívnu mozgovú činnosť a posilňovať pamäť
  • Má fyziologicky priaznivý účinok na funkciu pečene a žlčníka
  • Zabezpečuje normalizáciu metabolizmu tukov, bielkovín a sacharidov
  • Vhodné na použitie pri komplexnej liečbe aterosklerózy
  • Podporuje pracovnú výkonnosť

Fosfolipidy (cholín, inozitol a fosfatid) patria do skupiny základných živín potrebných pre stavbu všetkých buniek v tele a zúčastňujú sa na mnohých životne dôležitých procesoch. Zabezpečujú zachovanie pevnosti a vodivosti a nervových vlákien, regulujú procesy v nervovom tkanive a aktivujú prácu mozgu. Doplnenie zásob lecitínu stimuluje duševnú činnosť, schopnosť učiť sa, predchádza poruchám centrálneho nervového systému v starobe (skleróza multiplex, Alzheimerova choroba).
Fosfolipidy hrajú dôležitú úlohu pri ochrane a obnove pečeňového tkaniva, normalizujú stav žlče, podporujú funkcie pankreasu a podporujú vstrebávanie vitamínov rozpustných v tukoch. Fosfolipidy sa podieľajú na regulácii metabolizmu cholesterolu a zabraňujú ateroskleróze. Vďaka svojej účasti na syntéze L-karnitínu pomáhajú posilňovať srdcový sval.

Obsah aktívnych látok 1 dávka (1 polievková lyžica) Odporúčaná denná dávka (%)
Lecitín granulovaný (obsah fosfolipidov 93%) 7000 mg Nie je stanovená

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 1 polievková lyžica denne s jedlom. Naberať suchou lyžicou. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Hmotnosť balenia

300 g

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.