CHAGA CELLULAR, bunková šťava čaga s jedľou a ľubovníkom bodkovaným, 450 ml.

CHAGA CELLULAR s jedľou a ľubovníkom – podporuje fungovanie imunitného systému

Nealkoholický nápoj – koncentrovaná šťava z buniek huby čaga, koncentrovaná štava zo sibírskej jedle a ľubovníka bodkovaného.

Kombinácia prospešných vlastností čaga, jedle a ľubovníka bodkovaného poskytuje vysoký imunomodulačný účinok: zvyšuje odolnosť tela pri sezónnych ochoreniach dýchacích ciest, znižuje negatívne účinky technogénnych faktorov, ktoré potláčajú imunitný systém, a bráni rozvoju mnohých chorôb.

Balené, ks: 450 ml
Hmotnosť balenia, g: 720
Veľkosť balenia, mm: 80*80*190
Zobraziť viac

39,00  / 32,50  bez DPH

Na sklade

Chaga  Cellular je jedinečný produkt zo sibírskej tajgy, pripravený pomocou špeciálnej technológie UTM. Technológia UTM vyvinutá spoločnosťou Artlife umožňuje extrahovať užitočné látky zo samotného „srdca“ bunky:

aktívne polysacharidové komplexy: deriváty lupánu: betulín, pterín, kyseliny betulínové: triterpény, organické humínové kyseliny.

To poskytuje produktu výrazný regeneračný účinok , ktorý sa prejavuje mobilizáciou obranyschopnosti tela, podporou imunity, zvýšením antioxidačného potenciálu a priaznivým účinkom na metabolizmus.

ULTRAZVUKOVÁ TRANSMEMBRÁNOVÁ TECHNOLÓGIA (UTM) je metóda založená na účinku ultrazvuku na štruktúru rastlinnej bunky, umožňujúca uvoľňovanie najcennejších a najužitočnejších látok z nej.

Hlavný rozdiel medzi chaga šťavou a bežnými extraktmi spočíva v tom, že v bunkovej šťave chaga je prítomný všetok obsah chaga buniek.

 

 Aktívne zložky chaga majú spazmolytické, diuretické, antimikrobiálne a reparačné vlastnosti. Reguluje metabolické procesy, normalizuje činnosť čriev, zvyšuje celkovú odolnosť tela, zmierňuje potenie, má tonizujúci účinok.

Šťava zo sibírskych jedlí sa používa ako imunomodulačné a všeobecné tonikum. Má antiseptické, protizápalové a regeneračné vlastnosti.

Ľubovník bodkovaný má baktericídny, protizápalový a antimikrobiálny účinok. Ľubovník bodkovaný je jednou z mála rastlín, ktoré poskytujú suroviny na výrobu účinných antibiotík.

Výhody:
• Unikátna technológia UTM umožňuje uchovať životne dôležité látky obsiahnuté v bunke v pôvodnej podobe.

  • Komponenty bunkovej šťavy sú obsiahnuté v biologicky najprístupnejšej forme pre telo.
  • Z jedného balenia je možné pripraviť 4,5 litra hotového nápoja, čo vystačí na jeden mesiac používania.
  • Čaga zhromaždená v sibírskej tajge obsahuje jedinečné spektrum životne dôležitých zlúčenín vo vysokých koncentráciách. Jeho najbohatšie zloženie je spôsobené drsnými podmienkami prežitia a čistotou vzduchu tajgy. V drsnom podnebí majú rastliny tendenciu hromadiť veľké množstvo ochranných faktorov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť zdravie človeka.
  • Obsah biologicky aktívnych zložiek je vo vstupnej surovine prísne kontrolovaný, čo potvrdzuje akreditované laboratórium spoločnosti, ktoré využíva moderné výskumné metódy a zariadenia.
  • Absencia škodlivých látok, ako sú rádionuklidy, toxické látky a ťažké kovy, potvrdzuje certifikát kvality bezpečnosti výrobkov.

Použitie:

  • Na zvýšenie odolnosti tela voči infekčným chorobám
  • Pri komplexnej liečbe chorôb horných dýchacích ciest
  • Na prevenciu zhubných nádorov
Obsah aktívnych látok 15 ml (denná dávka) Odporúčaná denná dávka (%)
Koncentrovaná šťava z ryšavca šikmého – huba čaga (Inonotus obliquus) 14 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z jedle sibírskej (Abies sibirica) 0,3 mg Nie je stanovená
Koncentrovaná šťava z ľubovníka bodkovaného (Hypericum perforatum) 0,3 mg Nie je stanovená

Odporúčané dávkovanie: 15 ml (3 odmerné lyžice) zriediť v 150 ml vody – 1 x denne a vypiť. Podľa chuti je možné pridať med, intenzita chuti závisí od pridanej vody. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.

Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

 

čaga, pľúca, imuntia, šťava, betulín

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.