Káva 3v1, 10 vrecúšok po 20 g.

Obohatené o extrakt z Gotu Kola a vitamíny

Coffee Business 3v1 pomáha obnoviť energetické zdroje tela. Extrakt z Gotu koly zabraňuje hypoxii, zlepšuje cerebrálny obeh, zvyšuje duševnú výkonnosť, aktivuje pamäť a zmierňuje bolesti hlavy. Smotana rastlinného pôvodu a glukóza zjemňujú vlastnosti kofeínu, takže túto kávu možno konzumovať aj popoludní.

 

Produkt je vo forme prášku
Balenie obsahuje 10 vrecúšok po 20 g 
Hmotnosť obsahu: 200 g
Zobraziť viac

13,00  / 10,83  bez DPH

Na sklade

Káva 3v1

Obohatené o extrakt z Gotu Kola a vitamíny

Kofeín získaný pitím kávy, stimuluje činnosť centrálneho nervového systému a zlepšuje funkciu mozgu. 1-2 šálky nápoja denne vám pomôžu pripraviť sa do práce a zlepšiť náladu.
Extrakt z Gotu koly aktivuje pamäť, zvyšuje schopnosť učenia, obsahuje súbor triterpénov, ktoré sú antioxidanty, zvyšuje energiu organizmu a upokojuje nervový systém.
Glukóza je dôležitá najmä pre obnovu duševnej výkonnosti, myslenia a pamäťových procesov.
Vitamín C zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, podieľa sa na redoxných procesoch v bunkách a zlepšuje regeneráciu tkanív.
Vitamíny skupiny B poskytujú podporu počas pracovného dňa: zabezpečuje prevenciu emocionálnej nestability, neutralizovať prejavy “manažérskeho syndrómu” (stav neustáleho duševného stresu).

 

Zloženie:

názov

 

 

Množstvo v 1 porcii, g

 

 

% RSP 1

Prírodná instantná káva

2.21

Cukor

7.2

Krém rastlinného pôvodu

7

Extrakt z Gotu kola

0,025

Vitamín C, mg

10.5

17.5

Vitamín B1, mg

0,25

18

Vitamín B12 , mcg

0,45

45

Vitamín PP, mg

3

16.5

Vitamín B6, mg

0,3

15

Nutričná hodnota 2,5 g: bielkoviny – 1 g; tuky – 3 g; sacharidy: 16; organické kyseliny – 0,6 g

Energetická hodnota: 385 kJ / 92 kcal

 

Odporúčané dávkovanie: Nasypte obsah vrecúška (20g) do pohára, pridajte horúcu vodu, dobre premiešajte a vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Veľkosť balenia: 115*80*120mm
Hmotnosť s obalom: 230 g
Hmotnosť balenia

230 g

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.