Majster oko – kvapky do očí, 10 ml.

Kvapky pre oči obsahujú prírodný komplex mliečnej šťavy a rastlinných koncentrátov zameraných na aktiváciu funkcií génu (hlavného génu), ktorý spúšťa mechanizmy zrakového aparátu a zabraňuje zmenám zrakového aparátu. Kvapky obsahujú prírodný antioxidant karnozín, ktorý chráni oči pred poškodením svetlom, ako aj taurín, ktorý zabraňuje šedému zákalu a zelenému zákalu. Prírodné zloženie kvapiek účinne eliminuje infekčné, bakteriálne a zápalové procesy očí (konjunktivitída, stafylokoková infekcia, jačmeň, demodikóza), zmierňuje začervenanie, slzenie, únavu a podráždenie očí spôsobené rôznymi faktormi, vrátane alergických.

Zobraziť viac

11,00  / 9,17  bez DPH

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 489 Kategórie: , ,

Majster oko – kvapky do očí, 10 ml.

Prírodný komplex organelových kvapiek je účinný:

  • so zvýšeným namáhaním očí, stresom – pomáha zmierniť únavu a podráždenie;
  • so zakalením šošovky – zabraňuje vzniku šedého zákalu;
  • so zmenami videnia súvisiacimi s vekom (znížené videnie, starnutie šošovky, zhoršená kapilárna cirkulácia);
  • s poklesom videnia v akomkoľvek veku spôsobeným rôznymi faktormi;
  • so zápalovými procesmi očí spôsobenými vírusovými alebo bakteriálnymi infekciami (konjunktivitída), s adenovírusovými, alergickými, herpetickými, chlamýdiovými typmi konjunktivitídy;
  • so sčervenaním, podráždením, slzením očí;
  • s odlúčením sietnice v dôsledku traumy, diabetická retinopatia, retinálna dystrofia, nádorové zmeny;
  • s demodikózou;
  • v rozpore s vnútroočným tlakom;
  • s atrofiou zrakového nervu.

 

Zloženie: mliečna šťava z jačmeňa, ďateliny, aloe, goji, žihľava, petržlen, čučoriedky, natívny koncentrát z pšeničnej trávy, koncentrát z natívnej citrónovej trávy, koncentrát z natívnej huby lespedeza, natívny koncentrát z usney, natívny koncentrát z ginkgo biloba, natívny paradajkový koncentrát karnozín, taurín, vitamín B2, vitamín C, vitamín A, vitamín E.

 

Spôsob aplikácie:

Pri únave očí, na uvoľnenie napätia: kvapkajte 1 kvapku 3x denne. Kurz – 10 dní, potom si urobte prestávku na 5 dní a opakujte kurz. Odporúčané 3 kurzy v priebehu 6 týždňov. Jedna fľaša je určená na 3 chody.

Pri konjunktivitíde, stafylokokoch, iných infekčných a zápalových procesoch: kvapkajte 2 kvapky 3-krát denne. Kurz – 5 dní, potom si urobte prestávku na 3 dni a opakujte kurz (5 dní). Odporúčané 3 kurzy do 30 dní. Jedna fľaša je určená na 3 chody.

V prípade alergických reakcií: kvapkajte 1 kvapku 3x denne. Kurz – 5 dní, potom si urobte prestávku na 3 dni a opakujte kurz (5 dní). Odporúča sa 6 kurzov v priebehu 6 týždňov. Jedna fľaša je určená na 6 chodov.

Pri glaukóme, katarakte: kvapkajte 2 kvapky 3-krát denne. Kurz je 10 dní, potom prestávka 5 dní a kurz sa opakuje znova. Odporúčané 4 kurzy v priebehu 2 mesiacov. Na 4 chody sú potrebné 2 fľaše.

So zníženým videním, jačmeň: kvapkajte 2 kvapky 3-krát denne. Kurz – 5 dní, potom si urobte prestávku na 3 dni a opakujte kurz (5 dní). Odporúčané 4 kurzy do 30 dní. Jedna fľaša je určená na 4 chody.

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.