KOLOIDNÉ ZLATO – 21 ppm

KOLOIDNÉ ZLATO Omladzuje, regeneruje pleť, zmierňuje stres a podporuje pamäť.

Zobraziť viac

20,00  / 16,67  bez DPH

Katalógové číslo: 011 Kategórie: , , Aktívne zložky:

Prírodné antidepresívum

Je substanciou, ktorá môže vytvoriť priame prepojenie s vitálnou životnou silou a zohráva tiež významnú úlohu v mentálnom vývoji človeka. Koloidné zlato má vyrovnávací a harmonizujúci účinok na všetkých úrovniach tela, mysle a vedomia. Používa sa na zlepšenie duševnej úrovne a emočného stavu. Boli zaznamenané pocity zvýšenia energie, vôle, pozornosti a libida.

Stimulátor mozgovej činnosti

Čo dokáže koloidné zlato?

Informačný tok v organizme je založený najmä na toku elektricky nabitých častíc. Pokiaľ je človek chorý a prenos energie je blokovaný, je potrebné tieto blokády energie uvoľniť a odstrániť, tok energie obnoviť a uviesť opäť do rovnováhy. Týmto sa naštartuje ozdravný proces.
Koloidné zlato pomáha stimulovať najmä mozgové blany. Vyrovnáva spúšťacie mechanizmy, ktoré ovplyvňujú činnosť a reakciu jednotlivých žliaz. Patrí medzi kovy s najvyššou elektrickou vodivosťou a práve vďaka tomu zlepšuje tok vnútornej energie, najmä pozdĺž chrbtice. Zlato nie je len „katalyzátorom“ vnútornej energie, ale i vedením týchto energetických tokov.

Zlato je dlho známe svojim priamym pôsobením na činnosť srdca a na zlepšenie krvného obehu. Je prospešné pri regenerácii stagnujúcich orgánov, špeciálne mozgu a tráviaceho traktu, je používané v prípadoch upchania žliaz a nervov a pri slabej koordinácii.

Podľa mnohých štúdií, koloidné zlato zvyšuje úroveň pozornosti a schopnosť koncentrácie.

Už od roku 1885 sú v USA známe schopnosti zlata na liečenie srdca a na zlepšenie krvného obehu. A zlato je stále požívané na liečenie artritídy už od roku 1927. (zápal kĺbov).

Použitie pri vonkajšej aplikácii

  • čistí a regeneruje pleť
  • podporuje mlado vyzerajúcu pokožku
  • zlepšuje stav a pružnosť pokožky
  • prispieva k zníženiu počtu jemných vrások

Použitie pri vnútornej aplikácií

  • podporuje činnosť mozgových funkcií
  • má upokojujúci účinok, napomáha zmierniť stres, úzkosť, depresiu
  • zmenšuje bolesti kĺbov
  • zvyšuje bystrosť pre lepší výkon v práci, v škole, športe a iných činnostiach, ktoré vyžadujú zameranie, silnú motoriku a sústredenie
  • používa sa pri liečbe chemických a drogových závislostí, vrátane kofeínu, alkoholu, omamných látok
  • napomáha pri disfunkcii pankreasu

Odporúčané dávkovanie

Zlato je čistý prírodný minerál, ktorý je ne-toxický, nie sú známe žiadne interakcie s inými liekmi, žiadne škodlivé vedľajšie účinky a je dobre znášaný ľudským organizmom.

Koloidné zlato je účinné už pri minimálnych dávkach!

Odporúčaná denná dávka sa mení v závislosti na individuálnych potrebách. Typická denná dávka je 1 polievková lyžička ráno a 1 večer. Pozor! Nesmie sa stretnúť s iným kovom, vhodné použiť sklenenú, plastovú a inú alternatívu.

Koloidné zlato sa vstrebáva sliznicami a užíva sa nalačno 15-20 minút pred jedlom a po užití 15-20 minút tiež nejesť a nepiť. Koloidné zlato je najúčinnejšie, keď je používané pravidelne každý deň.

Moderná medicína a koloidné zlato

Koloidné zlato nachádza uplatnenie v alopatickej medicíne pri ošetrení artritických a reumatických stavov, prípadoch roztrúsenej sklerózy, poruchách sexuálnych funkcií (mužov i žien) a tiež pri problémoch endokrinologického systému a nervových poruchách. Zlato má uskladňujúce vlastnosti bez toho aby boli ovplyvnené samotné nervy.

Koloidné zlato a problémy závislostí

V minulom storočí bolo zlato používané k ošetreniu alkoholických  závislostí. Staršie štúdie ukázali , že dávky zlata viedli k výraznému zníženiu závislosti. Pacienti ktorí sú závislí na liekoch, tabaku, alebo potravy, môžu teda výrazne svoj problém vďaka tejto jedinečnej vlastnosti zlata redukovať.

Zlato aktivuje a harmonizuje endokrinologický systém, čo vedie k ukľudneniu nervového systému a aktivácii vnútornej energie. To vedie k celkovému zlepšeniu vnútorného nastavenia a pocitu.

Vedecký tím okolo E.H. Ochsnera zistil, že koloidné zlato pomáha redukovať veľkosť nádorov, znižuje bolesti, zlepšuje chuť a trávenie a pomáha pacientom zvyšovať hmotnosť a silu.

Skladovanie

Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Koloidné zlato by pre dlhodobú účinnosť a správne fungovanie malo byť balené v sklenených a tmavých fľašiach a malo by sa skladovať čo najďalej od magnetických polí. Ak ste už raz sklenenú fľašku použili na koloidné zlato, používajte ju naďalej už len na tento produkt. Rovnako to platí u všetkých koloidov.

Zaujímavosti

Zlato je oddávna symbolom slnka. Preto aj koloid zlata má u nás názov tonikum slnka.

V pilotnej štúdii sa zistilo, že koloidné zlato pôsobilo v priebehu jedného dňa na zníženie bolesti a opuchov kĺbov bez vedľajších účinkov, zvýšilo pocit spokojnosti pri výkone aktivít a znížilo únavu u 8 z 10 pacientov trpiacich na dlhotrvajúcu reumatoídnu artritídu.

Zaujímavosti 2

V ľudskom tele existuje zvláštna žľaza – epifýza.

Táto žľaza sa nachádza takmer v strede hlavy a je významným faktorom nášho vedomia a podvedomia. Epifýza degenerovala zo svojej pôvodnej veľkosti (cca. 3 cm priemeru) na dnešnú veľkosť (cca. dĺžka 5-8mm, šírka 3-5mm a hmotnosť 80-500mg). Dnes je táto žľaza vnímaná ako „oko“, ktorému je umožnené vidieť elektromagnetické polia nachádzajúce sa v inej frekvenčnej oblasti. Pokiaľ sa opäť „naučíme“ schopnosť videnia energie cez epifýzu, získame opäť schopnosť detekcie okolitých elektromagnetických polí a zlepšíme tak našu intuíciu. U väčšiny ľudí neprúdi cez túto oblasť mozgu dostatočné množstvo energie, pretože je blokovaná. Výsledkom môže teda byť, že vnímame okolitú realitu veľmi obmedzeným spôsobom. Domnievame sa, že zlato dokáže aktivovať epifýzu.

Hustota: 21 ppm

Objem: 250 ml

Ako si správne vybrať ppm?

Ppm, teda hustotu si môžete zvoliť vzhľadom na závažnosť daného problému, ktorý chcete riešiť. Ak ste sa rozhodli na vlastnú zodpovednosť užívať koloidný produkt ako prevenciu udržania zdravého a funkčného organizmu, v takom prípade Vám bohate stačí ppm 21. Zlato je známe pre svoje špecifické účinky pri vnútornom užívaní.

Forma spreju je vhodná na pokožku, v takomto prípade odporúčame vyššie ppm-55.

Spôsob, ako si môžete predstaviť ppm, je vizualizácia vloženia dvoch kvapiek atramentu do vane plnej vody, alebo by ste chceli osoliť 10 ton zemiakových lupienkov jednou štipkou soli. Tento postup by vytvoril koncentráciu atramentu 1 ppm.

Všetky odporúčania sú definované priamo k našim produktom, nezaručujeme za hustotu a dávkovanie iných produktov, pretože nevieme potvrdiť ich kvalitu a pravosť.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na zlato! Doporučujeme si pred prvým stykom s týmto kovom urobiť alergický test nastriekaním malého množstva na pokožku, počkať pol hodinu – hodinu, akonáhle bude mať pokožka reakciu začervenaním, svrbením a týmto podobným, môže to byť dôsledok alergickej reakcie. Legislatíva v SR nám dovoľuje ponúkať tieto produkty len na kozmetické a experimentálne účely. Nemôžeme niesť zodpovednosť za iné použitie.

Popis vlastností a spôsoby použitia koloidných produktov uvedené na našich stránkach sú len informatívne. Užívanie na vlastnú zodpovednosť.

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.