KOLOIDNÉ STRIEBRO – 55 ppm

KOLOIDNÉ STRIEBRO – Zabíja baktérie, vírusy a dezinfikuje

Zobraziť viac

25,00  / 20,83  bez DPH

Katalógové číslo: 014 Kategórie: , , Aktívne zložky:

Čo je to koloidné striebro

Koloidné striebro je roztok, s obrovským množstvom nano častíc ultra čistého striebra a destilovanej vody, špeciálne určenej na tento druh výroby. Je to prírodný produkt, ktorý má 100 % overené účinky z hľadiska pôsobenia na baktérie, plesne a vírusy. Nie je návykové a nepôsobí negatívne na ľudský organizmus.

Okrem toho vykazuje koloidné striebro aj antioxidačnú aktivitu.

Koloidné striebro sa chová chemicky neutrálne k všetkým tekutinám a liekom vrátane antibiotík. Nedráždi zažívacie ústrojenstvo, čo znamená, že koloidné striebro môžu bez obáv užívať aj osoby trpiace akútnym prekyslením žalúdka, pálením záhy, kolikou a ďalšími zažívacími problémami.

Účinný zabíjač plesní, baktérií, vírusov.

Keď sa koloidné striebro dostane do prostredia v okolí jednobunkových živočíchov, bráni ich životným funkciám a tak behom krátkeho času uhynú. Ničí štruktúru obalu a tým zabraňuje ich rozmnožovaniu a napomáha ich zničeniu. U húb a baktérií blokuje životne dôležitý enzým a tým zapríčiňuje ich zničenie.

Už pri nižšej koncentrácii má väčší antibakteriálny účinok ako väčšina bežných antibiotík. Dodnes vieme o viac ako 650 druhoch choroboplodných mikroorganizmov, ktoré koloidné striebro efektívne ničí. Výskumy s koloidným striebrom ukázali, že väčšina baktérií a vírusov nedokáže proti nemu vyvinúť sebaobranný mechanizmus.

Dezinfekcia, rýchle hojenie rán a popálenín

Striebro je esenciálny stopový prvok pre človeka, i pre rastliny a zvieratá. Lekárske výskumy jasne preukázali tesný vzťah medzi striebrom a imunitným systémom ľudského organizmu. Evidentne sa podieľa na dozrievaní T-buniek, jednej z najdôležitejších zložiek imunitného systému. Okrem toho koluje v krvnom obehu, čo je zvlášť významné pre jeho doplnenie, nakoľko pri kontakte umŕtvuje choroboplodné vírusy, baktérie a plesne. Tým uľahčuje prácu imunitnému systému.

Často sa medzi vedcami hovorí o tom, že častice striebra sa v organizme prejavujú ako „strieborné strely“, čo znamená, že samé vyhľadávajú choroboplodné zárodky a priťahujú ich svojím opačným elektrickým nábojom (majú silný záporný náboj, zatiaľ čo väčšina choroboplodných zárodkov má náboj kladný). Preto je možné povedať, že nejde o náhodný, ale naopak o cielený proces, čo v konečnom dôsledku zásadne podporuje liečbu a urýchľuje uzdravenie.

Použitie pri vonkajšej aplikácii (sprej, obklad, na čistenie pleti)

 • na čistenie a regeneráciu pokožky
 • na stlmenie alergických reakcií
 • ochorení kože – akné, lupiny, herpes, afty,
 • na otvorené a rezné rany, popáleniny, odreniny, rôzne zápaly
 • uštipnutia hmyzom
 • plesňové ochorenia

Použitie pri vnútornej aplikácií

 • zabíja plesne (napr. Candida – kvasinky, mykózy – robia sa výplachy pošvy ) baktérie (napríklad Borelióza a vírusy)
 • na posilnenie EQ (emocionálna inteligencia)
 • predchádza zápalom
 • vhodné tiež na žalúdočné vredy
 • zápaly močového mechúra
 • pri infekčnej hnačke, zápale hrubého čreva
 • plesňových ochoreniach tráviaceho traktu
 • parazitoch
 • chrípke
 • pokiaľ má byť KS účinné v hrubom čreve, musí byť aplikované s väčším množstvom vody, aby nebolo resorbované skôr ako do hrubého čreva dorazí
Odporúčané dávkovanie

Odporúčaná denná dávka sa mení v závislosti na individuálnych potrebách. Typická denná dávka je 1 polievková lyžica ráno a 1 večer. Pozor! Nesmie sa stretnúť s iným kovom, vhodné použiť sklenenú, plastovú a inú alternatívu. Pri nádche, chrípke odporúčaná dávka je 3 pl ráno, 3 pl na obed, 3pl večer. Koloidné striebro sa vstrebáva sliznicami a užíva sa nalačno 15-20 minút pred jedlom a po užití 15-20 minút tiež nejesť a nepiť. (Počas liečby sa môžu objaviť nepríjemne pocity ako bolesť hlavy, škriabanie v hrdle, krátkodobé preháňanie. Tieto pocity sú spôsobené reakciou imunitného systému na náhle zmeny v organizme a detoxikáciou.

Skladovanie

Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Koloidné striebro by pre dlhodobú účinnosť a správne fungovanie malo byť balené v sklenených a tmavých fľašiach a malo by sa skladovať čo najďalej od magnetických polí. Ak ste už raz sklenenú fľašku použili na koloidné striebro, používajte ju naďalej už len na tento produkt. Rovnako to platí u všetkých koloidov.

Info

V medicíne sa už dlhšie hovorí o tom, že súčasné antibiotiká strácajú svoju účinnosť a baktérie sú voči niektorým skupinám týchto antibiotík už úplne rezistentné. Dôvodov je určite viac a môžeme uviesť napr. mutovanie a vývoj vírusov, alebo masový veľkochov dobytka. Stalo sa tak samozrejmosťou pri chove zvierat používať antibiotiká, ktoré síce potláčajú ich choroby, ale zabudlo sa, že po liečbe alebo po použití antibiotík malo nasledovať obdobie, počas ktorého by mali hospodárske zvieratá vylúčiť z tela zvyšky antibiotík a až potom mali ísť na spracovanie do potravinárskeho priemyslu. Honba za ziskom ale takéto „medziobdobie“ nepripúšťa a tak sa zvyšky antibiotík dostávali do ľudského organizmu, pričom sa tak postupne budovala odolnosť voči ich účinkom.

Zaujímavosti

Striebro je od dávnoveku symbolom mesiaca. Preto aj koloidné striebro má u nás názov tonikum mesiaca. Urýchľuje hojenie, aj chronických rán. Striebro bolo prínosom pre zdravie ľudstva po tisíce rokov. Je baktericídne a v starovekom Grécku a Ríme boli strieborné nádoby používané na ukladanie potravín a tekutín aby zostali čerstvé a bez chorôb. Mnoho leteckých spoločnosti, i NASA sa pri stavbe vesmírnych lodí rozhodli pre systém striebra na čistenie vody.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro! Odporúčame si pred prvým stykom s týmto kovom urobiť alergický test nastriekaním malého množstva na pokožku, počkať pol hodinu – hodinu, akonáhle bude mať pokožka reakciu začervenaním, svrbením a týmto podobným, môže to byť dôsledok alergickej reakcie. Legislatíva v SR nám dovoľuje ponúkať tieto produkty len na kozmetické a experimentálne účely. Nemôžeme niesť zodpovednosť za iné použitie.

Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Škodlivé pre vodné organizmy.

Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi a vnútroštátnymi predpismi.

Účinky môžu byť individuálne v závislosti od životosprávy.

Popis vlastností a spôsoby použitia koloidných produktov uvedené na našich stránkach sú len informatívne. Užívanie na vlastnú zodpovednosť.

Hustota: 55 ppm

Objem: 500 ml

Ako si správne vybrať ppm?

Ppm, teda hustotu si môžete zvoliť vzhľadom na závažnosť daného problému, ktorý chcete riešiť. Ak ste sa rozhodli na vlastnú zodpovednosť užívať koloidný produkt ako prevenciu udržania zdravého a funkčného organizmu, v takom prípade Vám bohate stačí ppm 21. Zlato je známe pre svoje špecifické účinky pri vnútornom užívaní.

Forma spreju je vhodná na pokožku, v takomto prípade odporúčame vyššie ppm-55.

Spôsob, ako si môžete predstaviť ppm, je vizualizácia vloženia dvoch kvapiek atramentu do vane plnej vody, alebo by ste chceli osoliť 10 ton zemiakových lupienkov jednou štipkou soli. Tento postup by vytvoril koncentráciu atramentu 1 ppm.

Všetky odporúčania sú definované priamo k našim produktom, nezaručujeme za hustotu a dávkovanie iných produktov, pretože nevieme potvrdiť ich kvalitu a pravosť.

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na zlato! Doporučujeme si pred prvým stykom s týmto kovom urobiť alergický test nastriekaním malého množstva na pokožku, počkať pol hodinu – hodinu, akonáhle bude mať pokožka reakciu začervenaním, svrbením a týmto podobným, môže to byť dôsledok alergickej reakcie. Legislatíva v SR nám dovoľuje ponúkať tieto produkty len na kozmetické a experimentálne účely. Nemôžeme niesť zodpovednosť za iné použitie.

Popis vlastností a spôsoby použitia koloidných produktov uvedené na našich stránkach sú len informatívne. Užívanie na vlastnú zodpovednosť.

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.