OLEOPREN KARDIO, 60 kapsúl

SALE
SALE
SALE
SALE

Oleoprén Kardio – podpora srdcových buniek 

Oleoprén Kardio je jedinečný komplex s polyprenolmi na podporu kardiovaskulárneho systému.
Polyprenoly  sú 100% prírodné látky izolované z jedle sibírskej, ktoré sú uvedené na zozname základných výživových zložiek. Podporou tela na bunkovej úrovni pomáhajú polyprenoly rýchlej regenerácii orgánov a tkanív, majú imunomodulačný a antioxidačný účinok.

Účinnosť je klinicky dokázaná. 

V balení, ks: 60

Hmotnosť balenia, g: 85

Veľkosť balenia, mm:  65 * 65 * 105

Zobraziť viac

41,00  / 34,17  bez DPH

Na sklade

Oleopren Kardio –

  • Použitie v kardiovaskulárnych podporných programoch
  • Pôsobí posilňujúco, zvyšuje vytrvalosť, odolnosť voči fyzickému stresu
  • Posilňuje prirodzenú antioxidačnú obranyschopnosť tela
  • Stimuluje regeneračné procesy na bunkovej úrovni

Polyprenoly sibírskej jedle stabilizujú bunkové membrány, čo slúži ako prevencia infarktu myokardu. Polyprenoly (provitamínový koncentrát z ihličia jedle sibírskej)  hrajú dôležitú úlohu v energetickom metabolizme a ochrane bunkových membrán. Biomolekuly polyprenolov obnovujú bunkovú štruktúru (membrány, receptory, mitochondrie) a medzibunkové kontakty, aktivujú a urýchľujú proces regenerácie buniek.

Lykopén zabraňuje akumulácii cholesterolu v bunkách tepien.
L-karnitín podporuje tvorbu, vývoj a dozrievanie krviniek. Zvyšuje okysličenie a spotrebu kyslíka v srdcovom svale, zvyšuje toleranciu srdcového svalu voči trvalému poškodeniu.
Koenzým Q10 zabraňuje hypoxii. Dodáva energiu a ochraňuje srdce, cievy, mozog, pečeň  a zvyšuje obranyschopnosť tela.  V Oleopren Kardio je koenzým Q10 v olejovej forme, čo prispieva k jeho efektívnejšej absorpcii.
Antioxidant vitamín E chráni Q10 pred zničením.

Obsah aktívnych látok 2  kapsule Odporúčaná denná dávka (%)
L – karnitín 45 mg Nie je stanovená
Polyprenoly 10 mg Nie je stanovená
Vitamín E (tokoferyl acetát) 7,5 mg 62,5 %
Koenzým Q10 7,5 mg Nie je stanovená
Lykopén 1,25 mg Nie je stanovená

 

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula – 2 krát denne po dobu jedného mesiaca. Kapsulu prehltnite a zapite dostatočným množstvom tekutiny počas jedenia. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Počet kusov v balení

60 kapsúl

Hmotnosť balenia

85 g

Veľkosť s balením

65x65x105

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.