Sorbiotik, 250 g

Sorbiotik, 250 g.

Bojuje s toxínmi a obnovuje črevnú mikroekológiu

Unikátny inovatívny sorbent na báze fulvokyselín, prebiotík a metabiotík novej generácie.
Má výrazný detoxikačný účinok, zlepšuje funkčnú činnosť gastrointestinálneho traktu, pomáha udržiavať rovnováhu a druhovú rozmanitosť prospešných probiotických baktérií.

V balení, ks: 250 g.

Hmotnosť balenia, g: 450,

Veľkosť s balením, mm: 65 * 65 * 160

Zobraziť viac

26,00  / 21,67  bez DPH

Na sklade

Popis:

Poskytuje široké spektrum účinkov typických pre sorbenty, prebiotiká, metabiotiká:

  • aktivuje procesy odstraňovania endo- a exotoxínov z tela
  • potláča rast choroboplodných baktérií, vírusov a plesní
  • poskytuje podmienky pre rast črevnej bifidoflóry
  • reguluje črevnú funkčnosť

Obsahuje produkty biotechnológií novej generácie:

baktérie používané na výrobu metafiltrátov sa pestujú v hypoalergénnych médiách a sú bezpečné pre spotrebiteľov s intoleranciou laktózy a mliečnych bielkovín.

SORBČNÝ KOMPLEX

Kyseliny fulvinové  v patentovanej kombinácii Endofulvin sú považované za jeden z najlepších prírodných detoxikátorov. Ich selektivita im umožňuje viazať a odstraňovať z tela mimoriadne škodlivé zlúčeniny (endotoxíny, soli ťažkých kovov, rádionuklidy, produkty rozpadu).

Tým, že fulvové kyseliny prijímajú značné množstvo toxínov, uľahčujú funkciu pečene. Fulvové kyseliny sú tiež selektívnym prebiotikom , stimulujú rast bifidogénnej flóry a normalizujú črevnú pohyblivosť.

Oxid kremičitý, chitosan viažu a odstraňujú z tela alergény a toxické látky organickej a anorganickej povahy, rádionuklidy a ťažké kovy, endotoxíny.

Regulátory črevnej biocenózy (črevnej mikroflóry )

Postbiotický metafiltrát “Subtizim” má baktericídny a bakteriostatický účinok na patogénne, podmienečne patogénne mikroorganizmy a plesne, ničí betaglukány bunkovej steny Candida albicans.

Kyselina mliečna reguluje kyslosť a vytvára optimálne podmienky pre tvorbu biofilmu (bio obalu)  prístennej vrstvy čreva a zároveň zastavuje patogénnu a podmienečne patogénnu mikroflóru.

Metafiltrates (baktérie Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus, Propionibacterium freudenreichii, liečivé huby Hericium coralloides) regulujú kvalitatívne a kvantitatívne zloženie biofilmov; doplniť nedostatok enzýmov, organických kyselín, triglyceridov s krátkym reťazcom, aminokyselín potrebných pre prísun energie z buniek epitelu a normálnu črevnú biocenózu.

Prebiotické zložky (laktulóza, kombinovaná vláknina “Florácia”) a bakteriálne rastové faktory (kyselina para-aminobenzoová, vitamíny B3, B5, B2, cysteín) stimulujú reprodukciu probiotických črevných baktérií a zachovávajú ich druhovú rozmanitosť.

Obsah aktívnych látok Denná dávka (5,5 g) Odporúčaná denná dávka (%)
Patentovaná zmes – Florácia 1230 mg Nie je stanovená
Bifidobacterium bifidum 620 mg Nie je stanovená
Bifidobacterium breve 600 mg Nie je stanovená
Lactobacillus delbrueckii subsp.bulgaricus 500 mg Nie je stanovená
Koralovec jedľový (Hericium coralloides) 242,5 mg Nie je stanovená
Laktulóza 200 mg Nie je stanovená
Patentovaný enzým – Subtizym 200 mg Nie je stanovená
Propionibacterium freudenreichii 100 mg Nie je stanovená
Oxid kremičitý 30 mg Nie je stanovená
Endofulvin 7,5 mg Nie je stanovená
Chitosan 5 mg Nie je stanovená
Kyselina paraaminobenzoová 2 mg Nie je stanovená
Niacín (nikotínamid) 1,8 mg 11,3 %
Cysteín 1,25 mg Nie je stanovená
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) 0,6 mg 10 %
Vitamín B2 (riboflavín) 0,16 mg 11,4 %

 

Odporúčané dávkovanie: Dospelí 5,5 g roztoku (1 čajová lyžica) – 3 x denne s jedlom. Zamiešať do akejkoľvek tekutiny (30-50 ml) okrem mlieka. Produkt užívajte po dobu 1 mesiaca. Pred použitím pretrepať balenie. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Skladovanie: Uchovávajte na suchom mieste do 25 °C mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Upozornenie:  Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy a nie je určený pre deti. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Tento produkt nie je určený ako prevencia alebo liek na niektoré ochorenia. Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na obale.

Hmotnosť balenia

250g

Značka

Artlife

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.